Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:245, Did:0, useCase: 3


Startē autovadītāju atbalsta akcija „Autogaismas – Kārtībā”!

Šodien Rīgā pie tirdzniecības parka „Alfa” startēja autovadītāju atbalsta akcija „Autogaismas Kārtībā”. Atklāšanā piedalījās Latvijas automoto biedrības (LAMB), apdrošināšanas kompāniju, mediju pārstāvji, kā arī citi auto jomas profesionāļi. LAMB prezidents Juris Zvirbulis uzsvēra pareizi noregulētu autogaismu nozīmi tumšajā diennakts laikā, savukārt populārais autosportists Ivars Caune aicināja autovadītājus izmantot šo bezmaksas iespēju, lai rūpētos par savu un citu satiksmes dalībnieku drošību.

Jau pirms akcijas atklāšanas pie pārbaudes vietas pulcējās autovadītāji, kas vēlējās pārbaudīt un noregulēt sava auto gaismas. Kāds no autovadītājiem atzinās, ka pagājušajā gadā saņēmis vienu soda punktu tehniskajā apskatē par autogaismu bojājumu. Šogad nav gribējis riskēt, tādēļ devies uz akcijas „Autogaismas – Kārtībā” norises vietu.

Akcija finišēs 31. oktobrī Rīgā, bet tās norises laikā autovadītājiem būs iespēja pārbaudīt un noregulēt gaismas arī Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī un Daugavpilī lamb.lv.
Katru gadu diennakts gaišajam laikam kļūstot īsākam, palielinās ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuru rezultātā cieš gan autovadītāji, gan kājāmgājēji. Latvijas Automoto biedrība ik gadu pievērš tam autovadītāju uzmanību, aicinot pārbaudīt un noregulēt automašīnu gaismas.
Nav gaismu – nav auto!
LAMB preses dienests.

     [+] [-]

, 2010-09-18 00:21, pirms 16 gadiem
Es jau mēnesi kā braukāju tikai armigliniekiem

     [+] [-]

, 2010-09-18 14:44, pirms 16 gadiem
Vai tad lampiņas pamainīt arī palīdzēs? Negribas dēļ tā vien savu auto uz servisu dzīt.

     [+] [-]

, 2010-09-18 15:17, pirms 16 gadiem
Aga, es arī parasti pats sev lampiņas mainu. Bet nebūtu slikti, lai kāds no speciālistiem pārbauda, vai viss ir kārtībā.

     [+] [-]

, 2010-09-18 15:27, pirms 16 gadiem
Leo rakstīja: Aga, es arī parasti pats sev lampiņas mainu. Bet nebūtu slikti, lai kāds no speciālistiem pārbauda, vai viss ir kārtībā.
Leo, pats sev lampiņas maini? Kruto-o-o! A kurā vietā tev lampiņas atrodas?