Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Mīlestības horoskops 2023. gadam

Redakcija
Redakcija

2023. gads - melnā Ūdens Truša gads (dēvēts arī par Kaķa vai Zaķa gadu) - pieder pie ūdens stihijas, tāpēc mīlestības attiecībās visām zodiaka zīmēm priekšplānā izvirzīsies dziļas emocijas, izteiktas un neizteiktas vēlmes. Tās neņems vērā veselo saprātu, aprēķinus un loģiku un noteiks toni mīlētāju savstarpējām attiecībām, brīžiem mudinot viņus uz dīvainu, reizēm pavisam neapdomīgu rīcību. Gada otrais simbols – Kaķis, pēc dabas ir vientuļnieks, un viņa pašpietiekamība atbrīvo no nepieciešamības meklēt attiecības tikai tāpēc, ka baidītos no vientulības.

Auns.

2023. gadā rosīgajam Aunam vajadzētu pārskatīt savus personīgās dzīves plānus – tie ir nedaudz novecojuši un tiem jāpielāgojas mainīgajai realitātei. Trusis mudinās Aunu uz pārsteidzīgu, neapdomīgu un romantisku rīcību. Rezultāts var būt laimīgas pārmaiņas – piemēram, ideālā partnera satikšana, kāzas vai ilgi gaidītā grūtniecība. Kāds par tādām nosauks atbrīvošanos no nelaimīgas mīlestības un šķiršanos.

Ja jūtat, ka pārī ir nesaskaņas, bet viss vēl nav zaudēts, ieplānojiet ceļojumu – jaunas emocijas un iespaidi saviļņos jūsu jūtas un atgriezīs seno kaisli. Vientuļajiem Auniem jābūt gataviem uz iepazīšanos, kura vedinās domāt par laulību un ģimenes izveidi. Labāk iepazīties klātienē – diez vai izdosies atrast savu likteni internetā.

Vērsis.

2023. gadā neviens nevarēs pārspēt Vērsi mīlas lietās! Notikumu virpulis savērpsies jau Truša gada pirmajos mēnešos un sniegs daudz prieka. Ja sirds ir brīva, mīlestības horoskops Vērsim iesaka neierobežot sevi - pāris aizraujoši romāni nāks par labu, ļaus sajust dzīves garšu un pārliecināties par savu pievilcību pretējā dzimuma acīs. Ja Vērsis nav brīvs, tad gan vajadzētu piebremzēt – noslēpt mīlas piedzīvojumus no otrās pusītes būs grūti. Maz ticams, ka īslaicīga emociju vētra ir tā vērta, lai zaudētu mīļotā cilvēka uzticēšanos.

Kopumā visu gadu var raksturot kā laimīgu periodu, kad lielākā daļa problēmu personīgajās attiecībās pazudīs bez pēdām. Tomēr jūlija beigas – augusts, kā arī novembris ir tie mēneši, kad attiecību jomā nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus. Pārējais gada laiks būs labvēlīgs periods laulībām vai kopdzīves sākumam, ģimenes plānošanai, grūtniecībai. 2023. gadā būs liela iespēja iepazīties ar jaunu partneri, kurš līdz šim dzīvojis citā valstī. Lielisks laiks arī tāliem ceļojumiem, svešvalodu un citu kultūru apgūšanai, paziņu loka paplašināšanai.

Dvīņi.

Komunikablajiem un vieglprātīgajiem Dvīņiem 2023. gadā dota zaļā gaisma sava paziņu loka paplašināšanai, sakaru veidošanai. Gaidāmas daudzas tikšanās un iepazīšanās, un, iespējams, kāda no tām kļūs liktenīga un beigsies ar romantiskām kāzām. Vientuļajiem Dvīņiem zvaigznes iesaka uzmanīgi ieskatīties apkārtējos cilvēkos – visticamāk, ka dvēseles radinieks jau ir tuvumā un visos iespējamos veidos cenšas piesaistīt uzmanību. Kamēr meklējumi turpinās (padomājiet par populārākajām iepazīšanās lietotnēm un komunikāciju tiešsaistē), neliedziet sev iespēju iejusties siržu lauzēja lomā un piesaistīt pēc iespējas vairāk pielūdzēju. Tad izvēlieties daudzsološāko!

Līdz 2023. gada vasarai būs labākais periods romantikai, darbībām, kuru mērķis ir uzlabot attiecības, kopīgu nākotnes plānu veidošanai. Neatlieciet nopietnas sarunas ar partneri uz gada otro pusi, noskaidrojiet, kas satrauc, un tad personīgā dzīve pilnībā apmierinās. Vasarā laulība var piedzīvot dažus pārbaudījumus, tāpēc pēc iespējas agrāk pievērsieties attiecību stiprināšanai, lai tās saglabātu.

Vēzis.

2023. gads var dāvāt Vēžiem ļoti saviļņojošu romānu, kas ļaus atklāt jaunas savas personības šķautnes. Vēži parasti mēdz iedziļināties, taču 2023. gadā viņi riskē neuznirt – jaunā mīlestība pārņems pilnībā, liekot uz laiku nobīdīt otrajā plānā karjeru, vaļaspriekus un savas vēlmes. Pat tad, ja mīlestības kvēle ātri noplaks, tā atstās neizdzēšamas pēdas Vēža dvēselē. Tomēr mīlas horoskops 2023. gadam vēsta, ka attiecību veidošanā Vēzi gaida ļoti daudzsološs periods, tāpēc romāns var ieilgt un beigties ar jautrām kāzām.

Laimīgs gads romantikai un ģimenes dzīvei - viss iecerētais piepildīsies, un mīļotais cilvēks tam palīdzēs - atbalstīs jūsu iniciatīvu un apņemšanos. Plānojiet visdrosmīgākos plānus, meklējiet savu ideālo partneri, strādājiet pie esošajām attiecībām – jums veiksies vislabākajā iespējamajā veidā. 2023. gada laikā jūsu personīgā dzīve sasniegs pilnīgi jaunu, augstāku kvalitātes līmeni.

Lauva.

2023. gads karaliskajam Lauvai personīgo attiecību jomā būs unikālu iespēju laiks. Iedzimtā harizma ļaus Lauvai viegli iekarot sirdis un iedvest mīlestību jau ar skatienu, kas vērsts uz simpātiju objektu. Tajā pašā laikā daudzkārt palielināsies risks pašam kļūt par vieglu laupījumu, sapinoties mīlas tīklos. Tāpēc mīlestības horoskops 2023. gadam iesaka Lauvām nezaudēt piesardzību un vienmēr atrast rezerves ceļus kā atkāpties, lai nepiedzīvotu visu atstumtā mīļotā dramatisko jūtu gammu.

Vasarā Lauvas redzeslokā var uzrasties bijušie partneri vai citi cilvēki no pagātnes, kuriem būs liela ietekme uz notikumiem, kas risināsies 2023. gada otrajā pusē. Pievērsiet uzmanību blakus esošajiem, darba kolēģim vai biznesa partnerim. Vai varbūt tas, kuru uzskatījāt par draugu vai vienkārši paziņu, ir jūsu liktenis.

Jaunava.

Jaunavai 2023. gadā būs laimīga iespēja labot pagātnes kļūdas. Mīlestības horoskops Truša gadam Jaunavai iesaka nekļūt līdzīgai strausam un neslēpt galvu smiltīs, bet apņēmīgi noslēgt iepriekšējās attiecības, kas neļauj virzīties tālāk. Jaunava būs pārsteigta, kad sapratīs, cik viegla un vienkārša kļuvusi dzīve, tiklīdz viņa būs atbrīvojusies no pārdzīvojumiem un nožēlas par kādreizējo rīcību. Tad Jaunava varēs justies kā no jauna piedzimusi un satikt savu patieso mīlestību.

Lēnā attiecību attīstība gada sākumā gan var sabojāt garastāvokli un radīt šaubas par pareizu partnera izvēli. Taču nebēdājiet – gada otrā puse būs labvēlīgāka personīgajai dzīvei nekā pirmā. Vasarā apstākļi mainīsies un dzīvē burtiski ielauzīsies romantika un mīlestība. Jaunavas, kuras vēlas izveidot savu ģimeni, dzemdēt bērnus, iegūt savu mājokli, izveidot savu ligzdu, ar lielu varbūtības pakāpi to varēs izdarīt. Karjeras apsvērumu dēļ iespējamas aprēķina laulības, kuras dotu iespēju "izsisties cilvēkos".

Svari.

2023. gadā Svariem veiksies sirdslietās, ja viņi būs izlēmīgāki, apņēmīgāki un uzņēmīgāki. Tad Svari varēs tikt galā ar jebkuru uzdevumu – viegli iegūt mīlestību, atmodināt seno kaisli, kā arī uzlabot un nostiprināt pajukušās attiecības. Truša gadā Svari tiek mudināti uzņemties iniciatīvu mīlas jomā. Galvenais ir netērēt dārgo mīlestības enerģiju vienaldzīgam cilvēkam, bet gan tēmēt uz kādu, kurš izrāda patiesu interesi.

Gads labvēlīgs romantikai, partnera atrašanai, īpaši no tālienes. Šajā jautājumā palīdzēs internets un ceļojumi uz ārzemēm. Aktivitāte biznesa sfērā, kontakti ar ārzemniekiem, sabiedriskās aktivitātes veicinās tikšanos ar potenciālo partneri, kurš varētu būt augstāks amatā vai gados vecāks. Arī vēlme atjaunot attiecības ar sev dārgu cilvēku būs diezgan labi īstenojama. Esi drosmīgāks, uzņemies iniciatīvu, centies būt starp cilvēkiem – 2023. gadā Svari būs kā magnēts pretējā dzimuma pārstāvjiem.

Skorpions.


Truša gadā Skorpioniem būs unikāla iespēja atgūt savu seno mīlestību. Ja jūtas vēl nav izgaisušas, tad dzīve mīlētājiem dos iespēju aizmirst pagātnes aizvainojumus un būt kopā. Turklāt mīlas horoskops 2023. gadā iesaka Skorpioniem apslāpēt savu valdonīgumu un, pieņemot lēmumus, ņemt vērā mīļotā jūtas.

Esošajās attiecībās situāciju var pasliktināt fakts, ka daudzi Skorpioni paši provocēs nepatikšanas, meklē nepilnības savās mīlas attiecībās un labprāt uzpūtīs no mušām ziloņus. Greizsirdības scēnas un skandāli, īpaši vasarā, var izraisīt pat visstabilāko attiecību izjukšanu. Ierobežojiet savas vētrainās emocijas, uzticieties mīļotajam, un jūs izvairīsities no daudzām nepatikšanām.

Strēlnieks.

Vieglprātīgajam Strēlniekam 2023. gadā mīlestības frontē gandrīz nekas nemainīsies – virkne iepazīšanos, aizraušanos un kaislību jūra. Tas, vai kāds no romāniem pārtaps patiesā mīlestībā, atkarīgs tikai no paša. Pilnīgi iespējams, ka Strēlnieks vēl nebūs gatavs nopietnām attiecībām un dos priekšroku viegli peldēt pa straumi, neuzņemoties saistības. Ja mīlestības slāpes pārspēs vientulības mīlestību, tad zvaigznes Strēlniekam Truša gadā sola harmoniskas un sirsnīgas attiecības, kas var pāraugt īstā ģimenē.

Attiecībās jau esošajiem Strēlniekiem turpināsies laimīgas personīgās dzīves periods, taču neuztveriet visu kā pašsaprotamu. Strādājiet pie attiecībām un nekādi ārējie negatīvie faktori nevarēs sagraut jūsu ģimenes harmoniju. Būs piemēroti apstākļi, lai atrisinātu mājokļa jautājumus, pārceltos, dibinātu ģimeni vai atbrīvotos no sevi izsmēlušām attiecībām.

Mežāzis.


2023. gadā Mežāzis var piedzīvot nelaimīgu mīlestību un tāpēc zaudēt dvēseles mieru. Tomēr racionālais un nosvērtais Mežāzis reti ļauj sev ienirt emociju bezdibenī, tāpēc viņa pārdzīvojumi nebūs ilgi. Apkārtējie izrādīs uzmanību, veicinot Mežāža radošo pašizpausmi. Pievērsiet uzmanību pretējā dzimuma pārstāvjiem – viņu vidū noteikti ir kāds cilvēks, kurš palīdzēs dziedēt dvēseles brūces. Pavisam drīz Mežāzis saņems sevi rokās un radīs mierinājumu jauna iemīļotā rokās.

Ģimenes dzīvē zvaigznes mudinās pievērst uzmanību mājas darbiem un arī parūpēties par savu iekšējo pasauli. Var uzsākt remontu, atsvaidzināt interjeru, veikt pārkārtojumus vai pat pārcelties.

Ūdensvīrs.

Truša gadā Ūdensvīram būs jāiemācās apņēmība, lai iekarotu savu mīlestību. Sēžot stūrī un neizrādot iniciatīvu, Ūdensvīrs riskē palikt viens. Mīlestības horoskops iesaka Ūdensvīram 2023. gadā atmest dabisko biklumu un sirdslietās uzvesties kā pieredzējušam siržu lauzējam - nospraust vēlamo "mērķi", piesaistīt tā uzmanību ar savu intelektu, šarmu un lielisko humora izjūtu un iekarot šo neieņemamo cietoksni! Atmodinātais avantūrisma gars dos spēku virzīties uz priekšu un attīstīties. Zvaigznes sola Ūdensvīram 2023. gadā galvu reibinošu un skaistu romānu – nu tieši kā romantiskā filmā!

Ilglaicīgās attiecības, laulība tiks pakļauti nopietniem pārbaudījumiem. Daudz raižu sagādās komunikācija ar bijušajiem partneriem. Pēkšņi var atklāties fakti, kas mainīs attieksmi pret iepriekšējo laulību vai pagātnes attiecībām.

Līdz gada beigām spēsi tikt skaidrībā un uzlabot attiecības ar mīļoto cilvēku. Iespējams, apstākļi liks pieņemt kopīgu lēmumu oficiāli nostiprināt jūsu attiecības.

Zivis.


2023. gadā Zivīm laimīgai mīlestībā vajadzēs pavisam maz – jāatmet šabloni un nedaudz jāpaeksperimentē. Vislabāk “nostrādās” pārsteiguma efekts - piemēram, ja Zivis pilnībā pārtrauks meklēt savu mīlestību, iegrims iecienītajā darbā vai uzsāks jaunu biznesu. Tieši tad pie apvāršņa var parādīties simpātijas objekts, tāpēc var teikt, ka panākumi karjerā nāks roku rokā ar ilgi gaidīto mīlestību. Tāpēc nebaidieties no pārmaiņām – Truša gadā tās būs pozitīvas!

Kamēr mīlas frontē klusums, nevajag garlaikoties. Jums būs iespēja uzlabot savu izskatu, analizēt pagātnes attiecības un sagatavoties jaunam laimīgam periodam personīgajā dzīvē. Esošās attiecības ievērojami uzlabosies.

Mīlas pilnu 2023. gadu!