Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:211, Did:0, useCase: 3


Grilēti ēdieni

Redakcija
Redakcija

Uz oglēm ēdiens ticis apstrādāts jau izsenis – tā ir viena no senākajām gatavošanas metodēm pasaulē.

Mūsdienās grilēt iespējams visa gada garumā – dārzos un uz balkoniem, kamēr laika apstākļi tam vēlīgi, vai, talkā ņemot galda grilu, kad temperatūra aiz loga kritusies. Grils lielākoties asociējas ar svētkiem un kopāsanākšanām, taču, pateicoties viegli lietojamajai elektriskajai grila ierīcei, var būt arī ikdienas ēdiena gatavošanas metode tiem, kam rūp savu un ģimenes veselība.

Izdevumā aplūkoti dažādi grilu veidi – jau minētais galda grils, tā saucamais karstakmens, raklete un visiem labi pazīstamais kontaktgrils. Ir grili, kuros izmanto ogles, ir tādi, kas karst ar gāzes vai elektrības palīdzību.

Grilēti ēdieni ir garšīgi – taču, lai tie būtu arī veselībai labvēlīgi, ir jāzina šādi tādi smalkumi. Vai zini, kad grilējums atstājams atsegts, kad – ietinams folijā? Izdevumā apkopota informācija gan par marinādēm un mērcēm, gan par garšvielām, kā arī par ēdieniem un dzērieniem, kas pasniedzami pie pagatavotajiem gardumiem.

298 lpp., mīkstie vāki, 13x21 cm