Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:364, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

“Dzelzs vilks” ar vinila plati “Jauni” atklās jubilejas koncerttūri 25.09.2023 13:58

Jaudīgā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” izdod vinila platē tās svaigāko albumu “Jauni” un aicina uz grupas jubilejas koncerttūres “Dzelzs vilks. Jauni 30” atklāšanu 30. septembrī kultūras centrā “Siguldas Devons”. Līdz šim plašākajā grupas koncerttūrē “Dzelzs vilks” līdz 30. novembrim sniegs 14 koncertus Latvijas pilsētās, ielūkojoties grupas mūzikas spilgtākajās lappusēs.

Izdots apjomīgs dziesmu vārdu krājums “Dziesmai šodien liela diena” 04.07.2023 15:25

Sagaidot Vispārējo latviešu dziesmu un tagad arī deju svētku 150. gadadienu, izdots 150 latviešu tautai nozīmīgu dziesmu vārdu krājums. Krājumā iekļautas tādas mūsu tautai nozīmīgas dziesmas kā “Manai Dzimtenei”, “Saule, Pērkons, Daugava”, “Mana dziesma”, “Tev mūžam dzīvot, Latvija”, “Mūžu mūžos būs dziesma”, “Lauztās priedes”, “Lec, saulīte”, “Kāpēc man dziedāt svešu dziesmu”, “Manai tautai”, “Jāņuvakars”, “Kā senā dziesmā”, “Svētvakars”, “Gaismas pils” un daudzas citas.

“Latvijas Sirdsdziesma” finālā uzvar Ieva Sutugova un Jānis Moisejs ar dziesmu “Dieva goda vārds” 18.06.2023 01:01

Televīzijas tiešraidē noskaidrots raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” uzvarētājs. Finālā, kas notika 17. jūnijā Lielvārdē, Rembates parkā, sacentās piecpadsmit dziesmas. Apkopojot LTV1 tiešraides skatītāju balsojuma rezultātus, par uzvarētāju kļuva Ievas Sutugovas un Jāņa Moiseja duets ar dziesmu “Dieva goda vārds”.

Ivo Fomins laiž klajā vinila skaņu plati un izziņo vasaras koncertus 08.06.2023 20:35

Šā gada sākumā klajā nāca Ivo Fomina 20 labāko dziesmu izlase CD versijā, kā arī tika publicēta straumēšanas portālos. Tam sekoja arī 60 dziesmu vārdu grāmata. Tagad kārta dziedātāja labāko dziesmu apkopojumam vinila skaņuplatē, kurā iekļautas dziesmas “Nekas jau nebeidzas”, “Ielai pāri (pied. Tipa), “Lai jau deg”, “Tu man esi viss”, “Cilvēks”, Diena vai nakts”, “Šodien”, “Putni bez spārniem”, “Dienā, kad pārstās līt”, “ Es vēlos būt līdzās” un “Mēs dzīvojam pasakās”.

Zināmi raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” finālisti; noslēguma koncerts Lielvārdē – 17. jūnijā 03.06.2023 20:16

Ir noskaidrotas piecpadsmit dziesmas, kas sacentīsies par titulu – Gada Sirdsdziesma – raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” finālā, kas notiks 17. jūnijā Lielvārdē, Rembates parkā. Noslēguma koncerta tiešraide būs vērojama plkst. 21.05 LTV1, koncertu vadīs Velga Vītola-Amantova un Normunds Zušs.

Reiniku ģimenes lolojums Ričijs Rū saņem “Platīna disku” 24.04.2023 13:22

Bērnu un vecāku tik ļoti iemīļotā lācēna Ričija Rū muzikālie piedzīvojumi ir guvuši strauju popularitāti un sestdien, izpārdotā koncertizrādē, Vef kultūras pilī, Izdevniecības MicRec vadītājs Guntars Račs projekta radītājiem – Rūtai Reinikai-Preisai un Laurim Reinikam pasniedza apbalvojumu “Platīna disku” par dziesmu albuma “Ričijs Rū rīko koncertu” pārdotiem 10 000 eksemplāriem.

Agnese Rakovska aicina jaunos talantus piedalīties konkursā un saņemt finansējumu dziesmas ierakstīšanai 14.04.2023 08:47

No šā gada 10. aprīļa startējis jauno talantu konkurss “Ondo.lv Zvaigzne”. Tā ietvaros ikviens jaunais mūzikas izpildītājs var pretendēt uz trīs naudas balvām 1500 eiro apmērā, lai veiktu izrāvienu savā muzikālajā karjerā un ierakstītu dziesmu vai video klipu sadarbībā ar Agneses Rakovskas profesionālo radošo komandu “Zvaigznājs”. Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunos mūzikas talantus un dziedātājus, kā arī sniegt ieguldījumu Latvijas mūzikas tirgus attīstībā, veicinot jaunu, kvalitatīvu un modernu skaņdarbu radīšanu.

Latvijas Radio 2 dzimšanas dienā laiž klajā mūzikas interneta radio „Vecās plates” 01.04.2023 10:03

Atzīmējot savu 28. dzimšanas dienu, Latvijas Radio 2 saviem klausītājiem sarūpējis īpašu dāvanu – mūzikas interneta radio „Vecās plates”, kas jau no šodienas pieejams Latvijas Radio 2 mājaslapā, bet drīzumā arī Latvijas Radio mobilajā lietotnē.

Izdots Jauniešu kora BALSIS un Raimonda Paula mūzikas albums “Dziesmas par Latvijas upēm” 22.03.2023 09:48

Ierakstu kompānijā “SKANi” klajā nāk Jauniešu kora BALSIS ieskaņotais Raimonda Paula mūzikas albums “Dziesmas par Latvijas upēm” Šis ir pirmais ierakstu kompānijas “SKANi” albums, kurā skan Raimonda Paula mūzika, un pirmais, kurā dzirdams Jauniešu koris BALSIS – viens no Latvijas izcilākajiem amatierkoriem – diriģenta Inta Teterovska vadībā. Albumā ieskaņots mazāk zināms R.Paula a cappella kordziesmu cikls “Dziesmas par Latvijas upēm” ar Ineses Zanderes dzeju. Kā īpaša klātbūtne un papildinājums līdzās mūzikai albuma pēdējā celiņā Upju lirika skan paša maestro klavierspēle un dzeja autores lasījumā.

Ivo Fominam dziesmu vārdu grāmata, albums un koncertu sērija! 16.03.2023 17:52

Vienam no daudzu gadu populārākajiem Latvijas rokmūzikas dziedātājiem Ivo Fominam daudz jaunumu! Jauna 60 dziesmu vārdu grāmata, jauns 20 labāko dziesmu izlases albums un vērienīga jubilejas koncertu sērija! Pirmie trīs koncerti jau šonedēļ – 16. un 17. martā Cēsīs un 19. martā Rēzeknē! Visos koncertos būs pieejamas arī jaunās grāmata un izlases albumi.

Pasniegti "Zelta mikrofoni". Gada labākā dziesma "Tavs pieskāriens" – Dons 19.02.2023 10:26

Vakar Izstāžu centrā "Ķīpsala" notika Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons'23" ceremonija, kurā tika sumināti laureāti 21 kategorijā. Par gada dziesmu, kā arī Radio hītu kļuva Dona dziesma "Tavs pieskāriens", bet balvu par gada labāko albumu saņēma Shipsea "Apgaismo mani".

«Melo-M» pārstāvēs Baltijas valstis Berlīnes kinofestivāla Eiropas filmu tirgū 13.02.2023 10:32

17.februārī pieredzējušais un titulētais latviešu kinomūzikas komponists Kārlis Auzāns kopā ar čellu trio «Melo-M» piedalīsies Berlīnes kinofestivāla ietvaros notiekošā Eiropas Filmu tirgus / European Film Market (EFM) atklāšanas pasākumā «Baltic Countries in Focus».

„Muzikālajā bankā” uzvar „Citi Zēni” ar dziesmu „Lieka štuka” 29.01.2023 07:32

Sestdien, 28. janvārī, ar krāšņu finālšovu Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja „Muzikālā banka 2022”, kurā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva grupa „Citi Zēni” ar dziesmu „Lieka štuka”. Par otru vērtīgāko dziesmu kļuva grupas „Sudden Lights” izpildītā dziesma „Laternas”, savukārt trešo vietu ieņēma „The Sound Poets” ar dziesmu „Pie vienas uguns”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu šovakar sacentās 15 klausītāju iemīļotākās un ekspertu atzinību guvušās kompozīcijas.

Noskaidrotas “Muzikālās bankas 2022” 15 fināldziesmas 17.01.2023 20:57

Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 dziesmas, kas turpinās sacensību par 2022. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā banka”. Balsojuma otrajā kārtā līdz 24. janvārim tīmekļa vietnē muzikalabanka.lv ikvienam reizi dienā ir iespēja pievienot papildu balsis. Gada vērtīgāko dziesmu noskaidros klausītāju balsojums “Muzikālās bankas 2022” apbalvošanas ceremonijas laikā, kas notiks 28. janvārī īsi pēc plkst. 21.00 Latvijas Radio 2 un LTV1 tiešraidē no Daugavpils Olimpiskā centra.

Laists klajā veltījums aizgājušajiem grupas “Linga” mūziķiem 04.10.2022 21:45

Mūziķi Gints Cālītis un Ronalds Briežkalns laiduši klajā veltījuma dziesmu tai saulē aizgājušajiem grupas “Linga” mūziķiem – Edgaram Ķauķim un Gvido Lingam. Jaunais singls ir kaverversija grupas “Linga” dziesmai “Pamestie” un tam tapis arī videoklips.

Grupa “Musiqq” izziņo koncertsēriju un mini albumu 30.09.2022 23:49

Jau 2023. gada martā klajā nāks grupas “Musiqq” jaunais mini albums, kas tapis, iedvesmojoties no leģendārās grupas “Līvi” dziesmām. Gaidot jauno albumu, grupa aicina uz koncersēriju - “Bijis, ir un būs” Liepājā, Rēzeknē un Valmierā. Koncertu ietvaros izskanēs grupas populārākās dziesmas, kā arī kompozīcijas no gaidāmā albuma.

Lolita Ritmanis un diriģente Eimija Andersone ierakstīs mūziku filmai «Women Warriors: The Voices of Change» 12.09.2022 13:03

Jau vēstīts, ka šomēnes Rīgā ieradīsies Holivudā strādājošā latviešu komponiste Lolita Ritmanis un diriģente Eimija Andersone (Amy Andersson). Savas viesošanās laikā abas mākslinieces ierakstīs ne tikai skaņu celiņu režisora Daniela Kreicberga animācijas īsfilmai «Tahlequah the Whale: A Dance of Grief», bet arī divas jaunas skaņu partitūras dokumentālajai filmai «Women Warriors: The Voices of Change». Atgādināsim, ka Lolita Ritmanis, diriģente Eimija Andersone un skaņu inženieris Marks Matsons šā gada pavasarī saņēma prestižo «Grammy» balvu kategorijā «Labākā klasiskās mūzikas izlase» par filmas «Women Warriors: The Voices of Change» mūzikas celiņu, kas tika ierakstīts pirms diviem gadiem.

Vai ODIS atgriežas uz Latvijas mūzikas skatuves? 29.07.2022 16:24

Pie klausītājiem nonāk grupas populārā dziesma “Hei, mazā” jaunās skaņās. Šodien, 29. jūlijā, pie klausītājiem nonāk latviešu populārās mūzikas vēsturē zelta burtiem ierakstītās grupas ODIS dziesma “Hei, mazā”. Šoreiz dziesmā, kas savulaik nodēvēta par vienu no Latvijas pašmāju mūzikas pērlēm, apvienojušies grupas ODIS basģitārists un dziesmas autors Andris Lūkins un grupa “Rock’n’Berries”.

Izdots Edvīna Zariņa pēdējā koncerta ieraksts 21.07.2022 10:40

Populārās latviešu kantrī mūzikas grupas “Dakota” līderis, savulaik arī grupas “Dālderi” dibinātājs un daudzu pazīstamu dziesmu autors Edvīns Zariņš mūzībā devās šī gada 28. janvārī. Pirms tam mūziķis vēl paspēja piedalīties ģitārista Harija Zariņa un Ogres novada kultūras centra rīkotajā koncertu sērijas “Dzīvā skatuve Ogrē” TV ierakstā, izpildot grupas populārākās dziesmas. Neviens tad vēl nenojauta, ka tā ir viņa pēdējā uzstāšanās, kas tagad fiksēta un izdota piemiņas albumā “Dakota. Edvīna Zariņa pēdējais koncerts”.

Klajā nākusi dziesma un video “Mums vajag atpakaļ GUSTAVO” 16.07.2022 08:55

Straumēšanas un lejupielādes platformās nonāk producenta un izpildītāja GUSTAVO jaunais skaņdarbs un tā videoklips ”Mums vajag atpakaļ GUSTAVO”, kas ir šī gada beigās gaidāmā piektā studijas albuma pirmais singls.

“Latvijas Sirdsdziesma” finālā uzvar Aija Legzdiņa ar dziesmu “Ievziedos” 19.06.2022 10:16


18. jūnija televīzijas tiešraidē noskaidrots raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” uzvarētājs. Finālā, kas šogad notika Lielvārdē, Rembates parkā, sacentās piecpadsmit dziesmas. Apkopojot LTV1 tiešraides skatītāju balsojuma rezultātus, par uzvarētāju kļuva Aija Legzdiņa ar dziesmu “Ievziedos”.

Reiniku ģimenes lolojums Ričijs Rū saņem “Zelta disku” 17.06.2022 13:57

Pirms nepilna gada klajā nāca, šobrīd bērnu un vecāku tik ļoti iemīļotā, lācēna Ričija Rū interaktīvā grāmatiņa “Ričijs Rū rīko koncertu”. Vienlaicīgi tika izdota arī 11 jaunu Laura Reinika un viņa vecmāmiņas Veronikas Reinikas dziesmu albums. Izdevuma ilustrāciju autore ir māksliniece Guna Miķelsone.

Saulgriežos atkal skandēs Gadsimta garāko līgodziesmu 10.06.2022 11:51

21. jūnijā, vasaras saulgriežos, vairāki simti dziedātāju Latvijā un visā pasaulē skandēs „Gadsimta garāko līgodziesmu”, ko jau septīto gadu organizē Latvijas Radio 2. Līgodziesma no saules lēkta plkst. 4.29 līdz saules rietam plkst. 22.22 ar radio ētera starpniecību vīsies cauri visai Latvijai. Sekojot saules ceļam, līgošanā secīgi iesaistīsies kori un folkloras kopas no dažādiem Latvijas reģioniem un citām valstīm.

18. jūnijā raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” noslēguma koncerts; zināmi finālisti 06.06.2022 10:02

Aizvadītājā nedēļas nogalē ir noskaidrotas piecpadsmit dziesmas, kas sacentīsies par titulu – Gada Sirdsdziesma – raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” finālā, kas šogad notiks 18. jūnijā Lielvārdē, Rembates parkā. Tiešraide būs vērojama plkst. 21.05 LTV1, koncertu vadīs Velga Vītola-Amantova un Normunds Zušs.

Raimonds Pauls un Mārtiņš Kanters radījuši kopīgu gleznu 27.05.2022 11:45

25. maijā leģendārajās Latvijas Radio 1. studijas telpās notika Mārtiņa Kantera (iepriekš Ruskis) jaunā dziesmu albuma “Glezna” prezentācijas koncerts, kurā piedalījās arī visu jaunā albuma dziesmu autors Maestro Raimonds Pauls. Koncerts pulcināja kuplu skaitu ar Mārtiņa draugiem un Maestro daiļrades cienītājiem.

Izdota Olgas Rajeckas 50 populārāko dziesmu grāmata 06.05.2022 16:34

Izdevniecība “MicRec” dziesmu nošu un dziesmu vārdu sērijā “Populārākās latviešu dziesmas” izdevusi Olgas Rajeckas dziesmu grāmatu, kurā iekļautas 50 dziesmas, kuras par savām padarījusi enerģiskā dziedātāja un tie kolektīvi, kuros Olgas balss ir bijusi viena no vadošajām (Eolika, Turaidas roze, Bāze 7, Dāmu pops, Tango).

Pasniegtas Zelta Mikrofona balvas. Gada dziesma – Limuzīns uz krīta 27.02.2022 20:37

26. februāra krāšņā ceremonijas tiešraidē no Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju centra tika apbalvoti aizvadītā gada spožākie ieraksti. Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas tika pasniegtas jau 26. reizi, un šoreiz ceremonija tika veltīta Ukrainas atbalstam. Zelta Mikrofona organizatori, mūziķi, laureāti, balvu pasniedzēji un klātesošie vienojās kopīgā atbalstā ukraiņu tautai, aicinot ziedot līdzekļus. Ceremonija sākās ar īpašu kopdziesmu - Latvijas mūziķu izpildīto Džona Lenona “Imagine”, ar mūzikas skaņām paužot atbalstu un sūtot enerģiju ukraiņu tautai šajā grūtajā un nenoteiktajā laikā.

Uz Eirovīziju 2022 brauks "Citi zēni" 13.02.2022 01:05

12. februārī noslēdzās LTV konkurss "Supernova", kas ir pašmāju nacionālā atlase starptautiskajam dziesmu konkursam "Eirovīzija" Itālijā. TV skatītāju balsojumu summējot ar profesionālas žūrijas vērtējumu, šogad Latviju "Eirovīzijā" pārstāvēs "Citi zēni" ar dziesmu "Eat your salad".

“Muzikālās bankas” finālā triumfē „Prāta Vētra” un „Tautumeitas” 30.01.2022 09:17

Sestdien, 29. janvārī, ar krāšņu finālšovu Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja “Muzikālā banka 2021”, kurā gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva grupas „Prāta Vētra” un „Tautumeitas” dziesma „Tur, kur Dieva kamanas slīd”. Par otru vērtīgāko dziesmu kļuva „Limuzīns uz krīta”, ko izpilda grupa „Citi Zēni”, savukārt trešo vietu ieņēma Dons ar dziesmu „Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu šovakar sacentās 15 klausītāju iemīļotākās un ekspertu atzinību guvušās kompozīcijas.

Zināmas “Muzikālās bankas” 15 finālistes 18.01.2022 23:08

Ar klausītāju un žūrijas balsojuma palīdzību noskaidrotas 15 fināla dziesmas, kas turpinās sacensību par 2021. gada vērtīgākās popa un roka dziesmas titulu Latvijas Radio 2 aptaujā “Muzikālā banka”. Balsojuma otrajā kārtā līdz 25. janvārim tīmekļa vietnē muzikalabanka.lv ikvienam reizi dienā ir iespēja pievienot papildu balsis. Uzvarētājs tiks noskaidrots jau šī mēneša beigās – “Muzikālās bankas 2021” apbalvošanas ceremonijā 29. janvārī plkst. 21.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā. Finālšovam tiešraidē varēs sekot līdzi arī Latvijas Radio 2, LTV1 un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv.

Dažādos medijos tiks paziņoti Zelta Mikrofons 2022 nominanti 11.01.2022 13:08

Jau trešdien, 12.janvārī, tiks atklāti tie mūzikas ieraksti, kuri pretendēs uz Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons 2022”. Visas dienas garumā nominantus paziņos Zelta Mikrofons mediju partneri.

Izdots jauns Tutas un viņas draugu mūzikas albums bērniem 02.12.2021 10:14

Apvienojot bērnu iemīļoto raidījumu “Tutas lietas”, “Ukulele” un detektīvseriāla “Emī un Rū” skanīgās dziesmas, producents “Ausma” izdevis mūzikas albumu “Kas pazudis? Kas uzradies?”. Jaunais albums saviem mazajiem un lielajiem klausītājiem visā Latvijā un pasaulē pieejams no 1. decembra.

Markus Riva izdod studijas albumu latviešu valodā “Pazudīšu pilsētā” 01.12.2021 20:25

1. decembrī klausītāju uzmanībai tiek nodots ilgi gaidītais Markus Rivas albums latviešu valodā, pie kā mūziķis darbu uzsācis, iestājoties pandēmijai. “Pazudīšu pilsētā” ir kopskaitā septītais albums Markus karjerā, bet tikai otrais, kurā dziesmas ir tikai un vienīgi latviski.

20 gadi uz skatuves un pirmais albums! Renārs Veličko #1 01.12.2021 17:26

Lai arī valmierietis Renārs Veličko ar mūzikas radīšanu un izpildīšanu nodarbojas jau 20 gadus, tikai šodien nāk klajā viņa pirmais dziesmu apkopojums ar ļoti simbolisku nosaukumu – “#1”.

Koncertzālē “Latvija” skanēs Lūcijas Garūtas kantāte “Dievs, Tava zeme deg!” 23.11.2021 10:18

Sestdien, 27. novembrī, plkst. 18:00 koncertzālē “Latvija”, piedaloties jauktajam korim “Ventspils”, Ventspils Kamerorķestrim un solistiem, izskanēs koncertprogramma “Dievs, Tava zeme deg!”, veltīta Latvijas Brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņai. Diriģents - Aigars Meri.

“Very Cool People” jaunajā albumā piedāvā ironisku atskatu uz pagātni 09.10.2021 00:17

Latvijā zināmākā džezfanka grupa “Very Cool People” turpina māksliniecisko lidojumu neierobežotas dauzīšanās augstumos. Šoreiz tas sasniedzis astotā albuma “50 Years of Influence + 30 Years of Cool Equals 13 Years of Music Hooliganism” huligānisko atzīmi jeb pozitīvu muzikālo ironiju par Latvijas turbulento jaunāko laiku pagātni. Tapis arī jauns videoklips albuma nu jau piektajam singlam “Rapid Dough – Peļmjaški”.

Jānis Lūsēns un Kārlis Vērdiņš radījuši jaunu mūziklu “Zvaigznes bērns” 30.08.2021 18:23

Novembra vidū pie skatītājiem dosies jauns mūzikls visai ģimenei – ziemas pasaka „ZVAIGZNES BĒRNS”. Darbs veidots pēc Oskara Vailda pasakas motīviem. „Zvaigznes bērns” ir krāšņs un emocionāls stāsts par cilvēka pieaugšanu un dzīves vērtībām. Tā galvenais varonis meklē atbildi uz jautājumu "kas es esmu?", uzvarot sevī ļaunumu un lepnību, mācoties pazemību un līdzjūtību, atverot sirdi Mīlestībai un iegūstot patiesus draugus un ģimeni.

Vinila skaņuplatē pārizdots “LĪVI” populārāko dziesmu albums “Bailes par ziņģēm” 24.08.2021 14:07

1997. gada grupas “LĪVI” albums “Bailes par ziņģēm” ir viens no visu laiku pieprasītākajiem rokmūzikas albumiem Latvijā, kas saņēmis Latvijas mūzikas producentu apvienības “LaMPA” iedibināto apbalvojumu “Platīna disks”, par tolaik vairāk nekā 15 000 realizētajām ierakstu kopijām. Tas bija pirmais šāds apbalvojums Latvijas mūzikas industrijas pastāvēšanas vēsturē.

Iznākusi latviešu estrādes mūzikas vēstures otrā grāmata 23.08.2021 12:15

Daigas Mazvērsītes vārds noteikti zināms ikvienam, kas klausās Latvijas Radio 2. Tur skanējuši Daigas sagatavotie raidījumi “Dzīves ritmi mūzikā” un “No putekļainā plaukta” – raidījumu cikls, kas veltīts radio mūzikas vēsturei. Daiga Mazvērsīte ir diplomēta muzikoloģe, tāpēc nav brīnums, ka viņas kontā ir arī vairākas grāmatas – par estrādes mūzikas celmlauzi Elgu Igenbergu, dziedātāju Margaritu Vilcāni, komponistu Uldi Stabulnieku, mūziķi Mārtiņu Freimani…

Reiniku ģimene rada dziesmu albumu un grāmatu bērniem “Ričijs Rū rīko koncertu” 23.08.2021 08:04

Vasaras izskaņā, Reiniku ģimene un Izdevniecība MicRec mazos klausītājus, lasītājus un viņu vecākus Latvijā iepazīstina ar jaunu varoni – lācēnu Ričiju Rū un viņa draugiem mežā.

Nākamā lapa