Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:362, Did:0, useCase: 3


Video: Latvijas Mākslas akadēmijā jau 78. reizi ikgadējais karnevāls

Redakcija
Redakcija
Karnevāls ir brīdis, kad iestājas sava veida azarts apģērba izvēlē, kā arī tā ir lieliska iespēja izdzīvot veselas nakts garumā iejušanos pavisam citā savas vai citas personības šķautnē. 19. februārī Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) jau 78. reizi notiks karnevāls, kam šogad dota vienojošā tēma “Virtuālais paradīzes dārzs”, akcentējot interneta un digitālās vides arvien pieaugošo nozīmi mūsdienās.

Kaut ko atbilstošu savai muzikālajai gaumei pasākumā spēs atrast ikviens, jo karnevāls priecēs ar ne vienu vien grandiozu muzikālo priekšnesumu. Liela rosība notiks arī paralēli muzikālajam piedāvājumam - meistarklašu klāsts un uzmanības vērtas performances LMA studentu un Latvijas Kultūras akadēmijas dejotāju izpildījumā.

KultūrasVēstis.lv redakcija tieši dienu pirms karnevāla paviesojās LMA. Piedāvājam nelielu virtuālo tūri karnevāla telpās, kurās pilnā sparā rit gatavošanās darbi lielajiem mākslas svētkiem, kā arī ieskatu video intervijā ar vienu no LMA karnevāla organizatorēm Rebeku Kalniņu.

LMA karnevāls 2016. gada 19. februārī sāksies plkst. 20.00 un turpināsies līdz pat rīta gaismai. No plkst. 21.00 apmeklētājiem būs pieejamas darbnīcas un aktivitātes, bet jau 22.00 sāks skanēt dzīvā mūzika.

(*) Atgādinām, ka ieeja karnevālā ir no 18 gadu vecuma.
Vērtējums: +1