Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 3


Izglītojoša programma bērniem “Es arī!” izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”

Redakcija
Redakcija

Izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” turpinās Bērnu izglītojošā programma “Piloti”, kuru nodarbību saturs tiek pielāgots katrai no izstādēm, kas tajā norisinās. Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

28. aprīlī plkst. 11.00 notiks nodarbība “Es arī!” - profesionāls pedagogs bērnus iepazīstinās ar fotomākslu un māksliniekiem, kā arī - bērni veidos radošus darbus un ķers mirkļus fotografējot. Topošajiem māksliniekiem būs iespēja darboties, iedvesmojoties no starptautiskās “Rīgas Fotogrāfijas biennāle 2018” izstādes “Ekrāna ēra I: Pašportrets”, kas šobrīd notiek izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa”.

Jau ziņots, ka “Rīgas Fotogrāfijas biennāle 2018” centrālajā notikumā – Ingas Brūveres un Mariē Šēvoldas (Marie Sjovold, NO) kūrētajā starptautiskajā izstādē "Ekrāna ēra I: Pašportrets", mākslinieki pievēršas tam, kā tehnoloģijas iespaido un pārvērš cilvēku priekšstatus par sevi, attiecībām, dabu. Autoru radošā metode ir pētnieciska un reflektējoša, pievēršot uzmanību ķermeņa, dzimuma, sociālajai un vēsturiskajai identitātei. Izstādi organizē Rīgas pašvaldības Kultūras iestāžu apvienība un izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” un tā apskatāma līdz 13.maijam.

Bērnu izglītojošās nodarbības “Es arī!” tematiski ir saistītas ar izstādi – fotogrāfiju, fotomāksliniekiem un pašportretiem fotogrāfijā. Katra nodarbība ilgs līdz divām stundām. Dalības maksa ir EUR 7.00, kur iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagogu uzraudzībā un baudīt izstādi.

Šāda pati nodarbība paredzēta arī 12. maijā plkst. 11.00.

Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski ar bērna vārdu, vēlamo pasākuma datumu un laiku uz e-pastu makslastelpa@riga.lv.