Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:86, Did:0, useCase: 3


Džūkstes Pasaku muzejā atzīmēs Tēvu dienu

Redakcija
Redakcija

9. septembrī plkst. 13.00 Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā), atzīmējot Tēva dienu, notiks pasākums „Tēva padoms”.

Orientēšanās spēle tēviem ar bērniem Pasaku muzeja dārzā, leļļu teātra izrāde apmeklētāju izpildījumā, radošās darbnīcas, kur nepieciešams tēva padoms, prasmes, iemaņas un gudrība.

Tēva diena ir starptautiska mēroga svētki, ko Latvijā oficiāli atzīmē kopš 2010. gada. Tiek svinēti par godu tēviem, tādējādi atzīmējot viņu nozīmīgo lomu ģimenē, ieguldījumu bērnu audzināšanā, stiprinot tēvu un bērnu saites.
Muzeja apmeklējuma laikā skatāma nesen atvērtā izstāde „Brīnumlādes” par ievērojamākajiem Džūkstes novadniekiem, kā arī interaktīva izstāde „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”, „No Lūkošanās līdz Mārtošanai” un „Ciemos pie Puškaiša”.

Džūkstes Pasaku muzejs atrodas bijušajā Lancenieku skolas ēkā, kurā dzīvojis un strādājis skolotājs, rakstnieks, pasaku un teiku krājējs, pētnieks Anss Lerhis-Puškaitis (1859-1903). Teikas un pasakas savā darbā viņš izmantoja, lai attīstītu bērnu iztēli un domāšanu. Atjaunotajā rakstnieka viesistabā izveidota izstāde „Ciemos pie Puškaiša”.

Ieejas maksa:
Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bezmaksas.
Skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem - 1, 00 EUR (Tukuma novada invalīdiem - bezmaksas).
Pieaugušajiem - 1, 50 EUR.
Ģimenes biļete - 3.00 EUR (1 - 2 pieaugušie un 2 vai vairāk bērnu līdz 18 gadiem).

Nokļūšana:
Uz Džūkstes Pasaku muzeju var nokļūt, braucot pa Tukuma-Jelgavas šoseju (22 km) vai Rīgas-Liepājas šoseju (55 km), Apšupes krustojumā pagriezties Tukuma virzienā (4 km).

Plašāka informācija:
Dita Silava, Džūkstes Pasaku muzeja vadītāja
T.: 26513314, e: pasakumuzejs@tukumamuzejs.lv
www. tukumamuzejs.lv/dzukstes-pasaku-muzejs
Facebook: Džūkstes Pasaku muzejs