Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:357, Did:0, useCase: 3


Kā ātri uzšūt gultiņu sunim

Redakcija
Redakcija

Veikalu piedāvājumā esošās suņuku gultiņas nemaksā lēti, taču palutināt savu mīluli noteikti gribas, sagādājot tam ērtu, mīkstu un glītu guļamvietu. Piedāvājam ļoti vienkārši uzšujamu suņu gultiņu, kas neizmaksās jums ne nieka, ja tās šūšanai izmantosiet vairs nevienam nevajadzīgu apģērbu, padilušus aizkarus vai apvalkātu gultas segu.

Uzreiz jāsaka, ka piedāvātās piegrieztnes izmēri atbilst izmēros maziem suņukiem, ja jūsu mīlulis ir augumā prāvāks, varat palielināt gultiņas izmērus.

Vēl jāpiebilst, ka šāda gultiņa vajadzības gadījumā ir viegli izjaucama un transportējama, tā kā detaļas savā starpā savienotas ar sasienamām saitēm, kas šujamas atsevišķi un vēlāk piestiprināmas pie gultiņas.

Taču sākumā izgrieziet divas vienādas gultiņas detaļas (tās var nebūt vienādā krāsā un var nebūt arī no viena auduma), pēc tam audumu kreisās puses vienā malā sašujiet kopā, izgrieziet uz labo pusi un piepildiet ar sinteponu vai kādu citu materiālu, aizšujiet arī otru malu un piestipriniet sagatavotās saites.