Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 3


Pazaudēta atslēga? Nemeklējiet, kā izsist logu!

Redakcija
Redakcija

Atslēgām ir jābūt mūsu dzīves komforta sastāvdaļai. Ikdienā neviens negatavojas situācijām, kad atslēgas izraisīs problēmas. Nolauztas, pazaudētas, aizmirstas, nozagtas – lai arī kas būtu noticis ar jūsu atslēgām, visticamāk, šīs problēmas risināšana aizņems daudz laika un sagādās daudz nepatīkamu brīžu arī ārpus pašas atslēgu maiņas. Bieži tas nozīmē, ka nevarat iekļūt savā mājoklī, automašīnā vai citā vietā, kas pilnībā apstādina jūsu dienu.

Šādos brīžos ļoti svarīgi saglabāt vēsu prātu un neķerties pie drastiskiem līdzekļiem atslēgu problēmu risināšanā. Daudzi cilvēki, tā vietā lai domātu par slēdzenes atvēršanu, vispirms apsvērs citus veidus, kā iekļūt mājoklī. Iespējams, tas ir ātrāk konkrētajā brīdī, taču rezultātā radīs daudz lielākas izmaksas. Izsist logu vai atlauzt durvis izmaksās ne tikai šo durvju vai logu nomaiņu – jums tā vai tā beigās vairākumu gadījumu būs jāveic slēdzenes nomaiņa un jāsauc atslēgu serviss, lai to paveiktu.

Racionālākā rīcība augstāk minētajās situācijās, protams, ir griezties pie atslēgu servisa uzreiz. Iespējams, atslēgu un slēdzeņu serviss daudziem asociējas ar ilgu meistara meklēšanu un vēl ilgāku gaidīšanu. Iespējams, tieši tāpēc izsist logu daudziem liekas saprātīgi. Situācija ir pavisam citādāka, ja griežaties pie Rīgas SOS Servisa atslēgu speciālistiem.

Šis serviss ir radīts tieši negaidītām ikdienas situācijām, kad atslēgu un slēdzeņu problēmas draud apturēt cilvēku dienas gaitas. Rīgas SOS Serviss to var novērst. Pie servisa var griezties ar WhatsApp starpniecību, uz tālruni 27065800 nosūtot jūsu problēmas aprakstu un slēdzenes attēlu, ar kuru jums ir problēmas. Pie servisa var griezties gan ar auto, gan mājokļa, gan seifa atvēršanas problēmām Rīgā vai 50km rādiusā ap pilsētu. Speciālisti īsā laikā novērtēs jūsu problēmu un izteiks cenu piedāvājumu, pēc kura nekavējoties dosies pie jums, lai atrisinātu jūsu problēmu ātri un profesionāli. Šāda servisa izvēle ne tikai garantēs jums ātru problēmas risinājumu, bet arī saudzēs jūsu īpašumu, jo atvēršanas gaitā tiek radīti minimāli bojājumi durvīm, kuras tiek atvērtas.