Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:3, Did:0, useCase: 3


Video: Jau septīto reizi notiek Rīgas Skolēnu zinātniskā konference

Redakcija
Redakcija
Lai sekmētu skolēnu sagatavošanu akadēmiskajām studijām augstskolā un darbībai zinātnē, kā arī veicinātu un ieinteresētu jauniešus nākamās profesijas izvēlē, 21. martā plkst. 10.00 darbu sāka Rīgas Skolēnu zinātniskā konference. Šogad darbu vērtēšanai bija izveidotas 18 komisijas, kuras vienlaicīgi darbojās sešās Rīgas skolās. Darbus Rīgas Skolēnu zinātniskajai konferencei šogad pieteica 54 galvaspilsētas skolas, kopā iesniedzot 382 darbus 22 sekcijās. Darbs ritēja visas dienas garumā un jau vakarā bija zināmi skolēni, kuru darbi tika pieteikti dalībai 40. Latvijas Skolēnu zinātniskajai konferencei.

Savukārt 23. martā plkst. 13.00 Rīgas Franču licejā notika konferences noslēgums, kurā apbalvoja godalgoto darbu autorus, kā arī tika demonstrēti komisiju izraudzītie un interesantākie zinātniski pētnieciskie darbi.

Rīgas Skolēnu zinātnisko konferenci organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).
Vērtējums: +1