Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 1. aprīlis – Dagnis, Dagne

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Dagnis, Dagne. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Dagnis

Dagnis ir apveltīts ar lielām darba spējām, līdzjūtīgs, labsirdīgs un taisnīgs. Bieži vien dzīvo pēc Dievišķiem standartiem. Dažos jautājumos pārlieku jūtīgs. Dzīvē tiecas pēc pilnības un mīlestības tās vispārākajā nozīmē, taču neatsakās no komforta un citu palīdzības. Mīl arī pats sevi un ir spējīgs uz impulsīvu rīcību. Apveltīts ar daudziem radošiem talantiem, taču ne vienmēr tos attīsta un pielieto dzīvē.

Dagnim likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Dagne

Dagne ir uzcītīga, kārtīga un izlēmīga. Uz visām lietām dzīvē raugās no praktiskā viedokļa, mīl skaistumu un komfortu. Apveltīta ar labām manierēm, gaumi un radošu talantu. Ciena morāles vērtības. Mēdz būt pārlieku nopietna, privātīpašnieciska un spītīga, taču visumā jauka un pretimnākoša. Prot transformēt un nodot tālāk informāciju, kā arī ieviest dzīvē dažādas izmaiņas. Ar sirdi un dvēseli pieķeras savam izvēlētajam darbam un mīļotajam cilvēkam.

Dagnei likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.