Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 29. marts – Aldonis, Agija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aldonis, Agija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Aldonis

Aldonis ir principiāls, samērā konservatīvs, taču ļoti labsirdīgs un pretimnākošs cilvēks, kuram dzīvē ļoti svarīgi ir sasniegt savus mērķus. Viņš ir cīnītājs, kas nebaidās ne no grūtībām, ne šķēršļiem. Ja lieta, ko dara, no sirds patīk, var kļūt par darbaholiķi. Apdomīgs un spēj būt objektīvs ikvienā situācijā, kā arī saglabāt vēsu prātu pat tad, kad citi to nespēj. Attiecībās ar cilvēkiem vienmēr meklē kompromisu.

Aldonim likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Agija

Agija ir iekšēji līdzsvarota, ar labu gaumi un milzu centību apveltīta būtne, kas dzīvē tiecas pēc skaistuma un dailes. Viņa ir enerģiska, jautra un dzīvespriecīga, kaut gan ir reizes, kad var ieslīgt grūtsirdīgās pārdomās. Apveltīta ar mākslinieciskiem un rdošiem talantiem, tai skaitā daiļrunību. Mīl dzīvi visās tās izpausmēs un cenšas to pilnasinīgi izdzīvot. Ir problēmas ar piedošanu.

Agijai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.