Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 8. februāris – Aldona, Česlavs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Aldona, Česlavs. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Aldona

Aldona ir samērā konservatīva un turas pie stabilām un pārbaudītām vērtībām. Viņa netiecas iekarot pasauli un atrasties uzmanības centrā. Aldonai pietiek ar skaistumu visapkārt un cildenām rūpēm par savu ģimeni un tuviniekiem. No viņas burtiski dveš vēlme pasaudzēt, palīdzēt, atbalstīt. Aldona tiecas pēc mīlestības, dailes un harmonijas. Apveltīta ar radošiem talantiem, viņa parasti realizē sevi lietās, kas tuvas sirdij un dvēselei.

Aldonai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.

Česlavs

Česlavam ir izteikta tieksme pēc taisnīguma un brīvības sajūtas. Tāpat viņš tiecas pēc līderības un plašuma.
Česlavam piemīt sportisks azarts un sacensības gars. Viņš ir labs organizators, labprāt uzņemas iniciatīvu un ideju pārpilns. Nekad nestāv uz vietas, bet atrodas nemitīgā kustībā. Ir godīgs un principiāls cilvēks, kurš nekad neizmantos viltu, lai kaut ko sasniegtu. Darbaholoķis nav, taču strādāt prot. Viņam svarīgs komforts un mājīguma atmosfēra. Attiecībās nav greizsirdīgs, taču nodevību nepiedod.

Česlavam likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.