Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 7. februāris – Rihards, Ričards, Nelda, Rišards

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Nelda, Ričards, Rihards, Rišards. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Nelda

Nelda ir spēcīga personība ar lielu atbildības sajūtu un tieksmi sasniegt pilnību tajā dzīves jomā, ko pati izvēlējusies. Viņa ir disciplinēta, kārtīga un godīga. Stingri stāv uz savām kājām, ir nelokāma un pat nedaudz spītīga, ja tas attiecas uz nopietnām lietām. Viņai patīk visu saplānot, izanalizēt un jau iepriekš paredzēt. Visu dara pamatīgi un pa īstam. Ļoti pieķeras tiem, ko mīl, taču attiecības ar partneri veidot viņai nav viegli- te pie vainas vēlme vadīt un komandēt. Neldai patīk, ka viss notiek pēc viņas prāta.

Neldai likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Ričards

Ričards ir aktīvs, enerģisks, ātrs, seksuāls un apveltīts ar lielu gribasspēku. Reizēm mēdz noslēgties sevī, ir subjektīvs un praktiski nespēj nostādīt sevi cita cilvēka vietā. Apveltīts ar radošiem talantiem, var izteikt sevi dažādos mākslas veidos. Viņš ir lepns, godkārīgs un nemīl zaudēt. Ir spējīgs uz spontānu rīcību un negaidītiem lēmumiem. Diplomātija nav viņa stiprā puse, taču Ričards spēj kontrolēt savu rīcību. Viņa prāts ir vēsi analītisks, tāpēc Ričards nekad neizdara secinājumus, pirms rūpīgi nav izpētījis apstākļus.

Ričardam likteņa (vārda) skaitlis ir 33

Jūsu misija - ar prieku paust augstākās mīlestības apziņu.
Jūsu uzdevums- mīlēt un mācīt citiem, ka dzīve var būt prieka un mīlestības pilna.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties akcentēt to, kas liecina par prieku, gaismu un radošumu, kļūstot par līderi kalpošanai mīlestībā. Pat, ja esat pārlieku emocionāls, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu dziednieku. Mīliet un māciet mīlēt, lai izdziedinātu visus mūs.

Rihards

Riharda raksturs ir sarežģīts un pretrunu pilns. Vņš ir gudrs, līdzsvarots, apveltīts ar līdera talantu un konstruktīvu domāšanu. Raksturā stingrs, taču nav vienaldzīgs pret svešu sāpi. Rihardam patīk, ka viss notiek pēc viņa prāta un saprašanas. Viņš nebaidās no grūtībām, taču labprātāk izvēlas vieglākos ceļus. Rihards ir godīgs, nepiekāpīgs un atbildīgs. Dzīvē vienmēr tiecas uz priekšu, cenšoties sasniegt augstākās virsotnes. Var arī ne pa jokam iespītēties un kļūt nepierunājams. Netic nekam, ko pats nav redzējis vai pārbaudījis. Ir apveltīts ar radošu talantu.

Rihardam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Rišards

Rišards ir uzticīgs savam izvirzītajam mērķim un uzskatiem. Viņa centība aizrakties līdz lietas būtībai daudziem šķiet apskaužama. Kalnus gāzt gan Rišardam grūti, tam traucē viņam raksturīgā skepse un neticība daudzām acīmredzamām lietām. Un tomēr viņš cenšas, kā nu māk.
Vislabāk Rišards jūtas divvientulībā ar sevi, sabiedrība viņu nomāc un nogurdina. Viņam patīk domāt, pētīt un analizēt.

Rišardam likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.