Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 19. maijs – Lita, Sibilla, Teika

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Lita, Sibilla, Teika. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Lita

Lita ir nedaudz neordināra personība, taču ļoti labsirdīga un miermīlīga. Viņai piemīt maiga sievišķība, trauslums, izsmalcināts garīgums un smalka skaistuma izpratne. Viņa labprāt par kādu rūpējas un pat spēj ziedoties citu labā. Litai ir laba intuīcija, prasme saprasties ar apkārtējiem, radoši talanti. Lai arī reizēm viņa paliek citu ēnā, tomēr Litas nopelni un labie darbi ar laiku noteikti tiek novērtēti. Viņa ir labs un saprotošs draugs, brīnišķīga sieva un rūpīga māte.

Litai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Sibilla

Sibilla ir kā dzīves vīns. Viņa ir artistiska, draudzīga, sievišķīga, dzīvespriecīga un kārdinoši noslēpumaina. Sibillas dzīves mērķis ir labs darbs un draudzīga ģimene. viņa dod priekšroku stabilitātei un pastāvīgām lietām. Labprāt izvairās no konfliktiem, necieš strīdus, ir miermīlīga un labsirdīga. Mēdz būt nepārliecināta par sevi, taču tas nenozīmē, ka Sibillai nav gribasspēka- kritiskos brīžos viņa ir nelokāma un spējīga uz lielām lietām. Apveltīta ar labu intuīciju un spējīga paredzēt svarīgākos savas dzīves posmus.

Sibillai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Teika

Teika ir jūtīga, dedzīga, labsirdīga un mazliet noslēpumaina būtne, kas, turklāt, arī ir lieliska diplomāte un spējīga atrisināt pat ļoti sarežģītus jautājumus. Viņa labprāt pilda starpnieka lomu, ir pacietīga un vajadzības gadījumā var pielāgoties jebkuriem apstākļiem vai cilvēkiem. Teikai piemīt laba intuīcija, iztēle un radošā dzirksts. Viņa ir izturīga, iekšēji stipra un nekad nerunā neko lieku. Citos augstu vērtē labestību un gudrību. Dzīvē tiecas pēc harmonijas un skaistuma.

Teikai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.