Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 16. maijs – Edvīns, Edijs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Edvīns, Edijs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Edvīns

Edvīns ir miermīlīgs, draudzīgs, labsirdīgs, taču iekšēji diezgan ugunīgs cilvēks,,kas labparāt savu enerģiju iegulda kāda cēla mērķa labā. Bieži vien dzīvē ieņem līdera pozīciju, ir drosmīgs un neatkarīgs. Apveltīts ar ātru reakciju un reti meklē palīdzību pie citiem. Labi orientējas cilvēkos, pārvalda vārda mākslu, ir zinātkārs un pat ziņkārīgs. Edvīnam patīk sabiedrība, taču viņš neiebilst arī kādu brīdi pabūt vienatnē ar sevi.

Edvīnam likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Edijs

Edijs savā raksturā ir nelokāms, izlēmīgs, bezbailīgs un drosmīgs. Muļķīgu risku gan neatbalsta, tāpēc, pirms kaut ko uzsākt, labi visu pārdomā. Ir draudzīgs, izpalīdzīgs un orientēts uz ģimeni. Ja iespējams, meklē kompromisus un labprātāk visus jautājumus risina mierīgā ceļā. Viņam piemīt slēpts romantisms, par kura esamību bieži vien zina tikai paši tuvākie. Mēdz būt ietiepīgs un reizēm arī valdonīgs. Labs organizators un vadītājs.

Edijam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.