Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 25. janvāris – Zigurds, Sigurds, Sigvards

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Zigurds, Sigurds, Sigvards. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Zigurds

Zigurds ir kārtīgs, nosvērts un lēnprātīgs cilvēks, kas uzticīgi seko savam mērķim. Tajā pat laikā viņš ir piekasīgs, sīkumains un vienmēr otra acīs pamanīs skabargu. Attiecībās mīļš, taču greizsirdīgs un privātīpašniecisks. Mēdz izspēlēt viltīgas avantūras, ir egoistsiks. Tiecas pēc materiālas labklājības un komforta, taču tīri labi var iztikt arī bez visa tā. No saviem principiem gan nekad neatkāpjas. Mēdz iespītēties.

Zigurdam likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Sigurds

Sigurds ir izpalīdzīgs, labsirdīgs, taču divkosīgs un neizlēmīgs cilvēks. Ne vienmēr saka, ko domā, dodot priekšroku zelta vidusceļam. Viņam ir laba gaume un spēja pielāgoties situācijām. Tāpat viņš ir augstsirdīgs, saprotošs un sirsnīgs. Uz cilvēkiem parasti atstāj labu iespaidu, taču neviens nezina, kas patiesībā notiek viņa dvēselē. Visā, arī attiecībās, tiecas pēs harmonijas. Sigurdam ir grūti atrast līdzsvaru starp "dot" un "ņemt".

Sigurdam likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.

Sigvards

Sigvards var un prot plānot savu dzīvi. Viņš vienmēr kontrolē situāciju un nekad nepaļaujas uz gadījumu. Viņa leksikā nav vārda "nevaru". Sigvards ir pārliecināts, ka var visu, ja vien grib. Viņš ir nenogurdināms, ar analītisku prātu apveltīts un uz sasniegumiem tendēts. Viņam ir laba atmiņa, liels gribasspēks un vēlme dominēt. Sigvardam nepatīk sliņķi, čīkstuļi un izmantotāji.

Sigvardam likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.