Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 26. janvāris – Agneta, Agnis, Ansis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Agneta, Agnis, Ansis. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Agneta

Agneta ir draudzīga, jautra un dzīvespriecīga. Viņai patīk atrasties draugu vidū un uzdzirksteļot ar savu īpašo šarmu. Viņa ir par sevi pārliecināta, drosmīga un komunikabla. Alkst pēc piedzīvojumiem un pārmaiņām. Mīl pasapņot. Ir izpalīdzīga, atbildīga un izteikta līdere. Agnetai var uzticēties- savējos viņa nekad nenodos un nepievils. Sapņo par skaistu mīlestību un romantiskām attiecībām.

Agnetai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīva vai neizlēmīga, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Agnis

Agnis ir ugunīgs, azartisks, drosmīgs un valdonīgs. Viņš nebaidās no grūtībām, tāpēc dzīvē var tālu tikt. Uzticīgs saviem principiem un uzskatiem, Agnis nekad nepametīs iesākto novārtā. Viņam no dabas dots vadītāja talants un analītisks prāts. Ar ātru reakciju apveltīts, Agnis nekad nepalaidīs garām savu lielo iespēju. Draudzība un čupošanās viņu maz interesē, Agnis dod priekšroku lietišķām attiecībām.

Agnim likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Ansis

Ansis ir dzīvespriecīgs, jautrs, draudzīgs, izpalīdzīgs un labsirdīgs, taču savdabīgs. Ne visi viņu saprot, tomēr cilvēkiem Ansis patīk. Viņš vienmēr atrodas kustībā un meklējumos, sabiedrībā un draugu lokā. Labprāt uzņemas iniciatīvu, taču reizēm aizmirst par atbildību. Caur dzīvi iet viegli un neiespringst. Ja kaut ko zaudē, ilgi nepārdzīvo- dzīvē taču ir tik daudz iespēju! Nelabojams optimists, tomēr neuzticību no draugu puses pārdzīvo. Attiecībās augstu vērtē godīgumu.

Ansim likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.