Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 23. aprīlis – Jurģis, Juris, Georgs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Jurģis, Juris, Georgs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Jurģis

Jurģis ir sabiedrisks, pacietīgs, labsirdīgs cilvēks ar izteiktām diplomāta spējām. Viņš cenšas nevienu neaizvainot, nesāpināt un būt saprotošs. Labi saprotas ar apkārtējiem, ir draudzīgs un pielāgoties spējīgs. Necieš vardarbību. Mēdz izmantot viltu, taču tikai labos nolūkos. Reizēm ir grūtības ar svarīgu lēmumu pieņemšanu, kam par traucēkli ir Jurģa šaubas un nepastāvība. Toties prot pārliecināt un iedvesmot citus cilvēkus. Labprāt darbojas komandā.

Jurģim likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Juris

Juris ir aizrautīgs, azartisks, dzīvespriecīgs un tajā pat laikā ļoti stingrs cilvēks, kas stabili stāv uz zemes. Viņa raksturs gan ir samērā elastīgs un daudzas tā izpausmes atkarīgas no audzināšanas. Tomēr visumā Juris ir apveltīts ar labu humoru, kuru bieži vien izmanto gan kā ieroci, gan aizsarglīdzekli. Nekad nepiedod tiem, kurus uzskata par saviem ienaidniekiem. Savu ģimeni mīl, taču problēmu gadījumā slēpjas draugu kompānijā. Savu darbu veic nopietni un ar pilnu atdevi, prot koncentrēties uz mērķi un sasniegt vēlamo.

Jurim likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Georgs

Georgs ir drosmīgs, vīrišķīgs un arī samērā patmīlīgs cilvēks, kam nav svešas spēcīgas emocijas. Viņš patīk sievietēm, ir seksuāls, šarmants un apveltīts ar labu humoru un superātru reakciju. Prot rīkoties ar naudu. Viegli iekļaujas kompānijā, bieži vien kļūstot par tās dvēseli. Ir ambiciozs, azartisks un ar prieku ķeras pie daudzām lietām, taču veiksmi gūst ne visās. Neizdošanos ļoti pārdzīvo.

Georgam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.