Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 9. maijs – Klāvs, Einārs, Ervīns

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 9. maijs – Klāvs, Einārs, Ervīns
Foto: Iveta Odiņa


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Klāvs, Einārs, Ervīns. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Klāvs

Klāvs ir drosmīgs, izturīgs un garā spēcīgs cilvēks, kas nemēdz padoties dzīves likstām. Viņš vienmēr tiecas sasniegt kaut ko vairāk un dzīvo pēc principa- visu vai neko! Necieš melus un izlikšanos. Ja ko nolemj, tad arī izdara. Ir mērķtiecīgs, izlēmīgs un neatlaidīgs. Arī komunikabls, radošs un uz nākotni tendēts. Tiecas pēc materiālas labklājības, garīga un fiziska komforta. Mēdz būt impulsīvs un stūrgalvīgs.

Klāvam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju. Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Einārs

Einārs ir ļoti spēcīga personība, kas, ja vien vēlas, var gāzt kalnus. Viņš ir gudrs, stabils, līdzsvarots un pacietīgs. Labs diplomāts un cilvēku pazinējs. Uz viņu var paļauties, viņam var uzticēties un ticēt. Einārs nekad nepievils un nenodos. Viņam ir labi attīstīta intuīcija, spēja uzklausīt, saprast un piedot. Ja nepieciešams, var pielāgoties gan cilvēkiem, gan apstākļiem. Ir centīgs, taču nedarīs to, kam neredz jēgu.

Eināram likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Ervīns

Ervīns ir stabilitāti, harmoniju, mieru un kārtību mīlošs cilvēks. Viņš ir humāns, līdzjūtīgs, izpalīdzīgs, taču nebūt ne vājš, bet iekšēji ļoti stabils un savā pārliecībā nelokāms. Pirmajā vietā viņam vienmēr būs ģimene un māja, un tikai tad viss pārējais. Ervīns ļoti ātri pamana viltu, izlikšanos, melus un burtiski "redz" cauri cilvēkiem. Viņam piemīt veselais saprāts, spēja neļauties aplamiem kārdinājumiem un saredzēt to, ko citi var nepamanīt. Turklāt Ervīns ir radošs, artistisks un apveltīts ar labu gaumi.

Ervīnam likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.