Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 7. maijs – Jete, Henriete, Henrijs, Enriko

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Jete, Henriete, Henrijs, Enriko. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Jete

Jete ir jūtīga un radoša personība ar spēcīgu iekšēju dinamiku un vēlmi pašizteikties. Viņa ir organizēta, patstāvīga, strādīga un centīga. Mīl kārtību un sistemātiku. Cenšas pieturēties pie saviem principiem un pārliecības. Vienmēr nostājas taisnības pusē, necieš melus un izlikšanos. Ne vienmēr viņas vēlēšanās sakrīt ar iespējām, taču Jete ir gudra, radoša un par sevi pārliecināta. Spējīga vadīt un organizēt arī lielas tautas masas.

Jetei likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Henriete

Henriete vienlaikus ir īsts enerģijas lādiņš un miermīlības iemiesojums. Viņa ir nedaudz puiciska, taču entuziasma un azarta pārņemta būtne, kas necieš mīkstmiešus un čīkstuļus. Raksturā stingra, līdzsvarota, spītīga un izlēmības pilna. Ciena stipra rakstura cilvēkus, starp tādiem arī meklē sev draugus un domubiedrus. Problēmas risina ātri un par neveiksmēm ilgi nemēdz skumt. Darbi viņai sokas un viss, pie kā Henriete ķeras klāt, izdodas. Ir radoša un talantīga.

Henrietei likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Henrijs

Henrijs ir jautrs, sabiedrisks, draudzīgs, ar bagātu iekšējo pasauli un spēcīgu intelektu apveltīts cilvēks. Dara visu, lai sagādātu sev komfortu un patīkamu dzīvi. Ir piesardzīgs, apdomīgs, labi piemērojas apstākļiem un spēj iedvesmot citus. Neveiksmes uztver mierīgi, par niekiem nesatraucas un problēmas risina kopumā, neiedziļinoties sīkumos. Henrijam ir laba intuīcija, kas robežojas ar gaišredzību, taču viņš ne vienmēr paļaujas uz to, dodot priekšroku prātam. Apkārtējo ietekmei nepakļaujas, ir spītīgs un pašpārliecināts.

Henrijam likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Enriko

Enriko ir aizrautīgs, sabiedrisks, pieklājīgs un draudzīgs. Parasti kompānijas dvēsele un labs draugs. Apveltīts ar labu humora izjūtu, labs orators un interesants sarunu biedrs. Reizēm kļūst vieglprātīgs, taču pārsvarā uz visām lietām un dzīvi raugās nopietni un atbildīgi. Nedaudz egoistisks, taču nav skaudīgs un vienmēr priecājas, ja citiem veicas. Radošs un savās izpausmēs neordinārs. Mīl komfortu un labu sabiedrību. Prot glabāt noslēpumus un apieties ar naudu.

Enriko likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.