Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 30. aprīlis – Lilija, Liāna

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Lilija, Liāna. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Lilija

Lilija ir apburoša, krāšņa, sievišķīgi trausla būtne, kas nekad nejūt pielūdzēju trūkumu. Ļoti sabiedriska, līdzjūtīga, izpalīdzīga un strādīga. Ir pārliecināta par saviem spēkiem, iekšēji stipra un ar savu apskaužamo gribasspēku, ja vien vēlas, spēj izmainīt pati savu raksturu. Apveltīta ar ātru reakciju, disciplinēta un kārtīga. Tendēta uz ģimeni un rūpēm par to. Labprāt palīdz arī citiem cilvēkiem.

Lilijai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Liāna

Liāna ir noslēpumaina, sievišķīga, viltīga un arī patmīlīga. Viņai piemīt smalka skaistuma izpratne, arī pati ir apdāvināta, talantīga un radoša. Labprāt uzņemas iniciatīvu, ir aktīva un atbildīga. Nevienam nepakļaujas un vienmēr visu savā dzīvē izlemj pati. Draudzīga, taču priekšroku dod vīriešu kompānijai. Sievietes pārsvarā uztver kā konkurentes. Mīl brīvību.

Liānai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju. Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.