Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 26. aprīlis – Alīna, Sandris, Rūsiņš

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Alīna, Sandris, Rūsiņš. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Alīna

Alīna ir apveltīta ar smalku diplomātiju un nelokāmu raksturu. Prot savaldīties un turēt sevi rokās, kā arī izkulties no visgrūtākajām dzīves situācijām. Praktiski nepakļaujas vadībai un citu cilvēku ietekmei. Ar viņu var sarunāt, taču pavēlēt viņai nedrīkst. Viegli pielāgojas jebkuriem apstākļiem un neatlaidīgi vēlas veltīt sevi kādai nozīmīgai lietai vai darbam. Cilvēks, kas saprot citu sāpes un dvēseles. Apmānīt viņu nav iespējams- Alīna burtiski redz cauri cilvēkam.

Alīnai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Sandris

Sandris ir valdonīgs, drosmīgs, uzcītīgs, mērķtiecīgs un iekšēji stiprs cilvēks, kas apveltīts ar veselo saprātu un gatavību palīdzēt citiem. Pirms kaut ko darīt vai pieņemt nopietnu lēmumu, viņš vienmēr visu labi apdomā. Viņu ir grūti ievilkt avantūrās vai piemuļķot. Sandris zina, ko grib, ir atvērts jaunajam un gatavs pārmaiņām. Viņš augstu vērtē savu ģimeni un aktīvi cenšas nodrošināt tās labklājību.

Sandrim likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju. Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Rūsiņš

Rūsiņš ir augstsirdīgs, līdzjūtīgs, labsirdīgs un jūtīgs. Arī gudrs, iekšēji stiprs, pašpārliecināts un drosmīgs. Viņam piemīt neparasta spēja precīzi novērtēt jebkuru dzīves situāciju pat īsti nezinot lietas būtību. Ir uzcītīgs, taču necieš vienveidību un rutīnu. Ja kaut kas tiešām patīk, spējīgs ar to aizrauties no visas sirds. Nekad neatstāj novārtā savu veselību. Tiecas pēc labas dzīves un materiālās labklājības.

Rūsiņam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.