Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 26. marts – Eiženija, Ženija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Eiženija, Ženija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Eiženija

Eiženija ir laba diplomāte un tiek galā praktiski ar jebkuru strīdīgu situāciju. Viņa ir draudzīga, komunikabla, labsirdīga un enerģiska. Apveltīta ar labu intuīciju, spēju pielāgoties un uzklausīt. Tiecas pēc estētisma, noteiktas lietu kārtības un pilnīgas pašrealizācijas. Mīl atrasties uzmanības centrā. Raksturā nelokāma, ar spēcīgu gribasspēku un apskaužamu centību apveltīta, Eiženija spēj ne tikai iedvesmot citus, bet arī pati sasniegt plašus apvāršņus.

Eiženijai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Ženija

Ženija ir noslēpumaina un dvēseliska šarma apvīta būtne, kurai svarīga harmonija un pasaules pilnība. Viņas dzīves virzītāji ir cerība, ticība un mīlestība. Viss, ko Ženija dara, nāk no tīras sirds un cerībā, ka tas nesīs labumu cilvēkiem. Viņa ir ideāliste, kas tic labajam un veiksmei. Apveltīta ar daudziem radošiem, mākslinieciskiem talantiem. Mīl skaistumu un komfortu. Ar sirdi pieķeras visam, ko dara, kā arī cilvēkiem, kurus mīl.

Ženijai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.