Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 24. marts – Kazimirs, Izidors

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Kazimirs, Izidors. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Kazimirs

Mūsdienās tik reti sastopamais Kazimirs ir cilvēks ar sarežģītu un spītīgu raksturu. Viņš ir drosmīgs, kustīgs, impulsīvs, nepastāvīgs, taču tajā pat laikā ļoti līdzsvarots. Kazimira enerģētika it kā veidota no atsevišķiem dažāda lieluma un rakstura gabaliņiem, kas dīvainā kārtā tomēr savā starpā ir saderīgi. Viņa samērā izteiktā patmīlība bieži vien padara Kazimiru attiecībās ar citiem asu, tomēr būt par izteiktu līderi viņam nekārojas. Atrodas pastāvīgos jauninājumu meklējumos. Ja par kaut ko ieienteresējas, tad dara to no visas sirds un viņa darbs nekad nav virspusējs.

Kazimiram likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Izidors

Izidors un ļoti uzticams un sabiedrisks cilvēks. Tomēr viņa raksturs ir samērā pretrunīgs. Izidors ir ātras dabas un mirkļa ietekmē spēj sadarīt brīnumlietas, kas vēlāk var nepatīkami atsaukties. Viņam netīk iedziļināties sīkumos un detaļās, visu grib paveikt ātri un bez liekas domāšanas. Piemīt laba humora izjūta un prasme ātri atrast kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku. Citos cilvēkos necieš lēnīgumu un tūļāšanos. Ir ļoti patstāvīgs, tāpēc nemīl, ja kāds dod padomus vai māca dzīvot. Savā profesijā parasti sasniedz augstas virsotnes.

Izidoram likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.