Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 21. aprīlis – Marģers, Anastasija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Marģers, Anastasija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Marģers

Marģers ir apveltīts ar neordināru un izdomas bagātu prātu, kas tendēts uz analīzi un meklējumiem. Viņš labprāt izvēlas jaunus ceļus un virzienus. Reizēm pārāk dogmatisks savos spriedumos. Alkst pēc samērā globālām pārmaiņām un jauninājumiem, kas nes labumu un prieku visiem cilvēkiem. Labprāt rūpējas par tiem, ko mīl.
Kopumā drosmīgs, darboties gribošs un reizē arī iekšēji kautrīgs cilvēks.

Marģeram likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Anastasija

Anastasija ir ļoti dzīvīga, kustīga, impulsīva un nepastāvīga. Apveltīta ar ātru reakciju, labu intuīciju, perfektu atmiņu un apskaužamu lietu izpratnes spēju. Mēdz spēlēties ar jūtām un manipulēt ar cilvēkiem. Var spert negaidītus soļus un, pārsteidzīgi un vētraini rīkoties, tāpēc ar Anastasiju nekad nav garlaicīgi. Slikti jūtas bez noteikta mērķa. Ir laba māte saviem bērniem, tie viņas dzīvē vienmēr ieņem nozīmīgu vietu.

Anastasijai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.