Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 21. februāris – Eleonora, Ariadne

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Eleonora, Ariadne. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Eleonora

Šajā skaistajā vārdā slēpjas milzīga tieksme pēc augsta stāvokļa sabiedrībā. Eleonora ir valdzinoša, sievišķīga, taču augstprātīga un nedaudz snobiska. Viņai tīk augstākā sabiedrība, prestižs, smalkas ballītes un izmeklēti draugi. Attiecīgi tam viņa arī izvēlas savu dzīves ceļu un karjeru, kura visbiežāk sakārtojas ļoti veiksmīgi. Eleonora vispār ir veiksminiece. Labprāt saista savu dzīvi ar materiāli nodrošinātiem un nobriedušiem vīriešiem. Kaut gan pielūdzēju Eleonorai nekad netrūkst- viņas ārējais vēsums un atturība daudzus vīriešus noved līdz neprātīgai iekārei.

Eleonorai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Ariadne

Ariadne ir maiga, līdzjūtīga, augstsirdīga un gaiša būtne, kas apveltīta ar apskaužamu pacietību un bagātu iekšējo psauli. No viņas burtiski staro mīlestība un labestība. Viņa ir strādīga un garā stipra, taču reizēm neizlēmīga un mēdz šaubīties par savām spējām. Nemēdz sūdzēties, gausties un stāstīt par savām grūtībām. Viņa ir absolūti nesavtīga un palīdzēs pat tad, ja zinās, ka nesaņems par to nekādu pateicību. Neskatoties uz šķietamo kautrību un biklumu, Ariadne reti kad ņem vērā apkārtējo ieteikumus- tam par iemeslu viņas iekšējā neatkarība, kas citu acīm labi apslēpta. Viņai patīk sapņot un fantazēt, taču viņas sapņi ne vienmēr piepildās dzīvē.
Ariadnei praktiski nav ienaidnieku, viņa nekad nevienu nenosoda un nesteidz izteikt spriedumu.

Ariadnei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.