Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 17. jūnijs – Artis, Artūrs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Artis, Artūrs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Artis

Artis ir draudzīgs, labsirdīgs, komunikabls, asprātīgs cilvēks ar labu humora izjūtu un prasmi aizraut un ieinteresēt citus. Viņš ir radoša personība, kas apveltīts ar labu intuīciju un vēlmi izrauties uz priekšu tajā darbības sfērā, kas viņam sevišķi tuva. Diemžēl ne vienmēr viņa vēlmes sakrīt ar iespējām, tāpēc reizēm Artim nākas vilties dzīves piedāvājumos. Taču viņš ir pietiekami drosmīgs un optimistiski noskaņots, lai grūtībās nenokārtu galvu, bet saņemtos un dzīvotu tālāk.

Norai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Artūrs

Artūrs ir radošs, labsirdīgs, gudrs, taču sevī noslēgts cilvēks, kas vienmēr cenšas visu izdarīt pēc labākās sirdsapziņas, būt saprotošs un pretimnākošs. Viņš ir izteikti godīgs un patiess, necieš melus un izlikšanos. Tendēts uz ģimeni un tās labklājību. Ja redz kā dēļ to darīt, tad ir centīgs, darbīgs un neatlaidīgs. Sirdī drosmīgs un iekšēji stiprs, pat nelokāms. Pacietīgs, apveltīts ar labu intuīciju un spēcīgu iztēli.

Artūram likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.