Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 19. jūnijs – Viktors, Nils

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Viktors, Nils. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Viktors

Viktors ir mazliet neordināra personība, kas izteikti jūt saikni ar dabu un visu dzīvo. Viņš ir komunikabls, radošs un uz nākotni tendēts. Dzīvo pēc principa "visu vai neko". Viņam piemīt apskaužama izturība, milzīgs gribasspēks un laba intuīcija. Ar savējiem Viktors ir maigs un labsirdīgs, ar svešiem- piesardzīgs. Prot glabāt noslēpumus un apieties ar finansēm. Ir pašpārliecināts un drosmīgs, spējīgs uz risku un negaidītiem lēmumiem. Apveltīts ar smalku dvēseli.

Viktoram likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Nils

Nils ir gudrs, iekšēji stiprs, centīgs un neatlaidīgs cilvēks ar lielām iekšējām rezervēm. Viņš nebaidās no grūtībām un nemēdz padoties. Labprāt izrāda rūpes par citiem, ir labsirdīgs, miermīlīgs un izpalīdzīgs. Apveltīts ar radošiem talantiem, smalku skaistuma izpratni un artistismu. Strādīgs, taču necieš rutīnu. Dzīvē meklē harmoniju, tiecas pēc skaistuma un labklājības, ko novēl arī apkārtējiem.

Nilam likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.