Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 18. jūnijs – Alberts, Madis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Alberts, Madis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Alberts

Alberts ir draudzīgs, vērīgs, drosmīgs, labsirdīgs, savās jūtās un izpausmēs pastāvīgs cilvēks. Viņš labi izprot skaistumu, ir artistisks un ar dvēselisku romantisku apveltīts. Labprāt savās zināšanās un sajūtās dalās ar citiem. Prot iedziļināties lietas būtībā, labi izprot cilvēkus un situācijas. Tiecas pēc materiālās labklājības un ģimeniskuma. Lietas labā spējīgs uz risku, kas dažreiz var būt arī nepārdomāts.

Albertam likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Madis

Neskatoties uz to, ka Madis prot aizraut un iedvesmot citus, kā arī alkst pēc atzinības, viņam tomēr piemīt zināma kautrības deva, kas pat palīdz iemantot apkārtējo simpātijas, tāpat kā viņa optimisms, dzīvesprieks un asprātība. Savā dziļākajā būtībā ir labsirdīgs, miermīlīgs, jūtīgs un maigs. Turklāt, lai arī uz daudzām lietām raugās samērā praktiski, ir gana romantisks un uz ģimeni orientēts. Tiecas ne tikai pēc fiziska, bet arī garīga komforta.

Madim likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.