Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 17. februāris – Donats, Donāts, Konstance

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Donats, Donāts un Konstance. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Donats un Donāts

Donats ir spītīgs, egoistisks un spēj izturēt jebkuras dzīves vētras. Viņš ir aizrautīgs, sportisks un zinātkārs tajās jomās, kas viņam izraisa pastiprinātu interesi. Arī viltīgs, turklāt Donāts prot apmānīt tik labi, ka neviens to pat nepamana. Ir sabiedrisks, mīl dzīvniekus un nekad nevienam nesūdzēsies par savu iekšējo sāpi. Viņš pamatīgi stāv uz savām kājām, savā būtībā ir nopietns un reizē arī kautrīgs, ko gan cenšas slēpt no apkārtējiem.

Donatam likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Konstance

Konstance ir nelokāma, principiāla, ar stingru raksturu. viņa nemēdz mainīt savus lēmumus, nepiekāpjas grūtību priekšā un vienmēr tiecas būt pirmā un labākā. Konstancei piemīt lietišķas darījumu sievietes tvēriens, kas, turklāt sasaucas ar gudru viltu un izmanību. Ja savu mērķi viņa nevar sasniegt ar centību, tad dara to, ejot aplinkus ceļus. Necieš sāncensību un vienmēr vēlas būt uzmanības centrā. Viņa ir jūtīga, taču neiemīlas kurā katrā. Konstances mīlestību jāiekaro. Sabiedrībā Konstance ir jauka un patīkama būtne, arī dāsna un izpalīdzīga.

Konstancei likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.