Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 13. februāris – Malda, Melita

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Malda, Melita. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Malda

Maldai piemīt stingrs raksturs un tvēriens. Ja viņa ko ieņēmusi galvā, tad tik viegli vis neatteiksies no iekārotā. Tas attiecas arī uz pretējo dzimumu- izsprukt no Maldas tīkliem būs grūti. Viņa nebaidās riskēt un izmēģināt visu uz savas ādas, ir nedaudz nepacietīga. Attiecībās ir diezgan privātīpašnieciska un greizsirdīga. Ar draugiem- jauka un sirsnīga. Nav skopa un labprāt visā dalās arī ar citiem.

Maldai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Melita

Melita apveltīta ar izteiktām līdera iezīmēm. Viņa ir praktiskas dabas cilvēks, kas aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē un zina, ko dzīvē vēlas sasniegt. Viņa ir nopietna, līdzsvarota un gudra, taču reizē arī jautra. Grūtības Melitai sagādā kontaktēšanās ar pretējo dzimumu- te pie vainas viņas vēlme it visā dominēt, būt noteicējai. Viņa labprāt pamāca citus, paļaujas tikai uz saviem spēkiem un tic tikai sev. Mīl komfortu.

Melitai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.