Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 13. marts – Balvis, Ernests

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Balvis un Ernests. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Balvis

Balvis ir godīgs, enerģiks, drosmīgs un kareivīgs cilvēks. Pārliecināts par sevi, savu spēku un savām spējām. Labs plānotājs un organizators. Nebaidās riskēt un var iesaistīties arī dažādās avantūrās. No nepatikšanām parasti iziet sveikā, un te viņam palīdz iedzimtais optimisms un veselīgā humora izjūta. Apveltīts ar lielām darbaspējām, entuziasmu un radošiem talantiem. Dzīvi uztver kā cīņu, kurā noteikti jāuzvar.

Balvim likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Ernests

Ernests ir sabiedrisks, nopietns, apdomīgs un godkārīgs cilvēks, kas apveltīts ar apskaužamu gribasspēku. Savās izpausmēs vienlīdz ekstraverts un intraverts. Mēdz būt pārāk nervozs, taču uz savu mērķi iet ar nepārspējamu spītību un neatlaidību. Izlēmīgs un bezbailīgs un varētu daudz dzīvē sasniegt, ja vien spētu pārvarēt savu pesimismu. Parasti ir līdzsvarā starp emocionalitāti un loģiku, taču trūkst maiguma un mākas priecāties. Spējīgs uz visnegaidītāko un trakāko rīcību.

Ernestam likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.