Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 10. februāris – Jasmīna, Paulīne, Paula

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Jasmīna, Paulīne, Paula. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Jasmīna

Jasmīna ir dzirkstoša personība ar izteiktu vēlmi pašrealizēties un visu izbaudīt uz savas ādas. Reizēm trauksmaina un nepastādināma, citreiz mierīga un rāma. Viņa ir labs draugs un uzticams domubiedrs. Nekad neizpauž svešus noslēpumus. Grūtā brīdī vienmēr būs blakus tiem, ko mīl. Ļoti pieķeras tam, ko dara, savam darbam un hobijiem. Ir apveltīta ar mākslinieciskiem talantiem un lielām darbaspējām.

Jasmīnai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Paulīne

Paulīne ir gudra, sirsnīga un mīļa. Dzīvi pieņem tādu, kāda tā ir. Nekad neatsaka draugiem un tuviniekiem savu palīdzību, ir gādīga un rūpīga. Visu ko dara, dara no sirds. Paulīne ir apveltīta ar lielu gribasspēku un milzīgām darba spējām. Taču savas dzīves uzvaras uztver kā ikdienišķus notikumus. Nav lielīga un iedomīga. Valdīt un vadīt gan Paulīnei patīk. Viņa labprāt pamāca citus, taču dara to izteikti labos nolūkos.

Paulīnei likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Paula

Paula ir kā burguļojošs strauts- enerģijas un dzīvības pārpilna. Viņai nekad nemēdz būt garlaicīgi, netrūkst ideju in izdomas. Paula burtiski izbauda dzīvi, dāvājot prieku arī citiem. Viņa ir sabiedriska, dzīvespriecīga, jautra un draugu vidū populāra. Vienmēr tiecas sasniegt savus izvirzītos mērķus, ir neatlaidīga un pat uzstājīga. Piemīt apslēpta viltība, tāpēc apkārtējie ne vienmēr zina par Paulas patiesajiem nolūkiem. Mīl komfortu un pārtikušu dzīvi.

Paulai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīga un asa, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināta līdere, par kādu arī esat dzimusi.