Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 9. februāris – Simona, Apolonija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Simona, Apolonija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Simona

Simona ir dzirkstoša, pamanāma un šarmanta būtne. Apkārtējos mēdz pārsteigt gan ar savu izskatu, gan rīcību. Bieži vien neparedzama, taču vienmēr entuziasma pilna. Prasīga ne tikai pret sevi, bet arī citiem. Mīl noteiktu kārtību, ir drosmīga un atklāta. Nedaudz nepacietīga. Visu grib izmēģināt un pārbaudīt pati. Vīriešos augstu vērtē inteliģenci, prātu un savaldību.

Simonai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.

Apolonija

Apolonija ir sirsnīga, izpalīdzīga, taču tajā pat laikā ļoti organizēta, stingra un spēcīga personība. Viņa dzimusi, lai vadītu. Apolonija nekad nepadodas, ir strādīga un neatlaidīga.Viņas dzīves moto: virzīties uz priekšu bez apstājas jeb, citiem vārdiem sakot,- atnācu, ieraudzīju, uzvarēju! Viņa ir principiāla, gudra un uzticīga saviem mērķiem un ideāliem.

Apolonijai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.