Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 7. jūlijs – Alda, Maruta

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Alda, Maruta. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Alda

Alda ir azartiska, sievišķīga un artistiska būtne, kas prot valdzināt un apburt. Reizēm viņa var mesties vispārdrošākajās avantūrās un piedzīvojumos, citreiz, pirms ko uzsākt, vispirms visu labi pārdomā un apsver Citiem viņa vienmēr ir noslēpums, kas paralēli savai drosmei un izveicībai, ir arī maiga, labsirdīga un ar mīlošu dvēseli apveltīta sieviete.

Aldai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Maruta

Maruta ir mazliet kautrīga un tajā pat laikā sabiedriska būtne, kas labprāt izrāda rūpes par citiem. Viņa ir apveltīta ar labu iztēli, intuīciju un radošiem talantiem. Ļoti līdzjūtīga un izpalīdzīga. Vienmēr tiecas pēc garīgiem augstumiem un cīnās par taisnību. Neskatoties uz savu miermīlīgo un labsirdīgo dvēseli, Maruta ir drosmīga, pašpārliecināta un pat spējīga uz risku.

Marutai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.