Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 8. marts – Dagmāra, Marga, Margita

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Dagmāra, Marga, Margita. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Dagmāra

Dagmāra ir mīļa, jauka un ļoti patīkama būtne, kurai vairāk par visu dzīvē svarīga ģimene un mājas siltums. Pirmām kārtām, viņa ir ideāla sieva un māte, kas nenogurstoši rūpējas par visiem, nežēlojoties un nesūdzoties par savām problēmām. Viņai piemīt milzu izturība, apbrīnojamas darba spējas un apskaužami laba gaume. Dagmāra ir draudzīga, sabiedriska un līdzīgi magnētam pievelk ap sevi cilvēkus, kuri viņu kaut nedaudz iepazinuši.

Dagmārai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Marga

Marga ir taisnprātīga, godīga, tieša un vienmēr saka, ko domā. Viņai piemīt analītisks prāts un loģiska domāšana. Tajā pat laikā viņa ir maiga, jūtīga, satriecoši sievišķīga un absolūti nesavtīga būtne, kurai ar egoismu nav nekāda sakara. Marga nebaidās no grūtībām, ir ļoti patstāvīga un nelabprāt lūdz citu cilvēku atbalstu vai palīdzību. Viņa arī nemēdz nevienam pielāgoties vai pakļauties. Gadās, ka noslēdzas sevī, taču savā pasaulē nevienu neielaiž.

Margai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Margita

Margita ir gudra, līdzsvarota un mērķtiecīga. Mīl brīvību un neatkarību. Komunikācijā sabiedriska, diplomātiska un aktīva. Savu dzīvi veido pati, neņemot vērā citu spriedumus un ieteikumus, taču vajadzības gadījumā var pielāgoties apstākļiem. Ir paškritiska, apķērīga, talantīga. Vienmēr tiecas sasniegt iecerēto, nebaidoties stāties pretī pat visgrūtākajiem šķēršļiem.

Margitai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.