Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 14. jūnijs – Tija, Saiva, Saivis, Sentis, Santis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Tija, Saiva, Saivis, Sentis, Santis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Tija

Tija ir jūtīga, pacietīga, labsirdīga un radoša personība, kas apveltīta ar labu intuīciju un strādātgribu. Savā ziņā viņa ir taisnības meklētājs un vērtību glabātājs. Parasti nemīl atlikt uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien, nekad nepadodas un reti piekāpjas citu vēlmēm. Alkst pēc apkārtējo pozitīva novērtējuma, atzinības, cieņas un mīlestības. Mēdz būt spītīga un principiāla.

Tijai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Saiva

Saiva ir sevī noslēgta un uz mērķi orientēta būtne, kas raugās uz pasauli pati no sava skatu punkta un nebaidās no vientulības. Viņa ir vērīga, erudīta, apdomīga, ar augstu intelektu un radošiem talantiem apveltīta. Arī neatlaidīga un neatkarīga. Labprāt apgūst jaunas zināšanas, analizē un būvē teorijas. Ir tieksme uz meditāciju un smalko, neredzamo pasauli. Alkst pēc fiziska un garīga komforta.

Saivai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Saivis

Saivim ir neordinārs prāts un bieži vien izgudrotāja talants, kā arī spējas sasniegt augstu meistarību. Viņš mīl dzīvi, nebaidās no grūtībām, ir mērķtiecīgs, gudrs, savaldīgs, jūtīgs un labsirdīgs. Tendēts uz nākotni un materiālās labklājības sasniegšanu. Draudzīgs un komunikabls, taču necieš, ja viņu komandē. Dzīvē spēj daudz sasniegt un tālu tikt.

Saivim likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Sentis

Sentis ir radošs, pārmaiņas un piedzīvojumus mīlošs cilvēks, kas necieš ierobežojumus un pamācības. Viņš augstu vērtē brīvību, patstāvību un neatkarību. Ir apveltīts ar radošiem talantiem, veselo saprātu un labu intuīciju. Iekšēji stiprs, centīgs un strādīgs, taču nevar veikt darbus, kas rada rutīnu. Sentim ir svarīgi vienmēr būt kustībā un pašizteikties.

Sentim likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Santis

Santis ir drosmīgs, strādīgs, neatkarīgs, impulsīvs un iekšēji spēcīgs cilvēks, kas dzīvē vēlas būt pamanīts un novērtēts. Viņš labprāt uzņemas vadītāja lomu, ir atbildīgs un iniciatīvas bagāts. Tiecas gan pēc materiāla nodrošinājuma, gan fiziska un garīga komforta. Santim piemīt analītisks prāts, laba intuīcija un radošums, kas bieži vien izpaužas kā jaunrade.

Santim likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.