Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 12. jūnijs – Nora, Ija, Lenora

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Nora, Ija, Lenora. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Nora

Nora ir ļoti neatkarīga, drosmīga, par sevi pārliecināta būtne, kam nekad neiztrūkst enerģijas un entuziasma. Viņai piemīt milzīgs iekšējais spēks un dinamika, kurai grūti turēties pretī. Nora ir arī ļoti centīga un strādīga, taču necieš rutīnu, alkstot pēc arvien jauniem piedzīvojumiem un pārmaiņām. Attiecībās spējīga uz dziļām un patiesām jūtām, taču pret partneri prasīga. Alkst pēc romantikas, fiziska un garīga komforta. Aizrautīga, tāpēc spējīga uz neapdomātu risku.

Norai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Ija

Ija ir jūtīga, labsirdīga, miermīlīga un ar smalku dvēseli apveltīta būtne, kas nekad neatsaka savu palīdzību, vienmēr cenšas būt saprotoša un pretimnākoša. Tas gan netraucē viņai vēlēties būt mīlētai, cienītai, novērtētai un gūt atzinību. Ija labi orientējas cilvēkos, ir apveltīta ar diplomāta spējām un apskaužamu intuīciju. Uz daudzām lietām dzīvē raugās praktiski un nebaidās no grūtībām, taču slēpj sevī romantiskas alkas, maigumu un sapņus. Kaut gan vajadzības gadījumā bez problēmām pielāgojas dzīves piespēlētajai situācijai vai lomai.

Ijai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Lenora

Lenorai piemīt smalka skaistuma izpratne, mākslinieciskie talanti, artistims, kā arī izteikta vēlme izpausties kā personībai. Viņa ir gudra, iekšēji spēcīga, neatlaidīga un drosmīga. Pateicoties savai tālredzībai, dzīvē spējīga tālu tikt un sasniegt atzinības virsotnes. Leonorai nepatīk izniekot laiku, viņa prasmīgi apietas ar finansēm, ir gudra vadītāja un spējīga līdere, kurai nav sveša jūtu pasaule.

Lenorai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.