Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 10. jūnijs – Malva, Anatols, Anatolijs

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem kara cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Malva, Anatols, Anatolijs. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Malva

Malva ir iekšēji ļoti dinamiska, komunikabla, praktiska un rūpīga būtne, kas apveltīta ar smalku skaistuma izpratni un mākslinieciskiem talantiem. Viņa ir strādīga, izturīga un pacietīga. Arī spītīga un principiāla, ja tas nepieciešams mērķa sasniegšanai. Alkst pēc fiziska un garīga komforta. Netura sveci zem pūra un labprāt dalās gan savās zināšanās, gan prasmēs ar citiem. Patstāvīga un tendēta uz nākotni.

Malvai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Anatols

Anatols ir drosmīgs, uzņēmīgs, mērķtiecīgs un vīrišķīgs cilvēks, kam netrūkst radošu talantu un izdomas. Viņš augstu vērtē savu neatkarību, nepakļaujas citu cilvēku ietekmei un vienmēr visu izlemj patstāvīgi. Uz daudzām lietām dzīvē raugās atšķirīgi nekā vairums sabiedrības, mīl novatorismu un jaunas vēsmas. Prot apieties ar naudu, ir labs organizators un vadītājs. Spējīgs uz dziļām jūtām.

Anatolam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Anatolijs

Anatolijs ir sabiedrisks, enerģisks, viegli uzbudināms cilvēks, kas savās izpausmēs vienlīdz ir kā ekstraverts, tā intraverts. Viņa iekšējā dzīve ir ļoti bagāta un sakārtota, turklāt ir atvērts apkārtējai pasaulei. Labprāt palīdz citiem un uzstājas starpnieka lomā. Ir labs psihologs un cilvēku sapratējs. Apveltīts ar labu intuīciju un ātru reakciju. Necieš neizdošanās un sakāves. Apzināti nevienam pāri nedara, taču dusmu brīžos spējīgs uz nepārdomātu rīcību.

Anatolijam likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.