Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 9. jūnijs – Ligita, Gita

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ligita, Gita. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ligita

Ligita ir mērķtiecīga, kārtīga, pacietīga un uz rezultātu tendēta būtne, kurai svarīgs pats radīšanas process. Gan viņas privātajā, gan darba dzīvē viss notiek secīgi un metodiski. Viņa ir rūpīga, kārtīga, organizēta un saprātīga. Nekad neskrien ar pieri sienā un nedara neko, kas nav lietderīgi. Savos spriedumos nelokāma un patstāvīga. Uz Ligitu var paļauties un viņai var uzticēties. Apveltīta ar radošiem un artistiskiem talantiem. Jūtīga, labsirdīga un praktiska.

Ligitai likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Gita

Gita ir uzcītīga, neatlaidīga, godprātīga un pēc zināšanām alkstoša būtne, kas nebaidās uzņemties iniciatīvu un atbildību. Viņa neapstājas grūtību priekšā un nebaidās no šķēršļiem, tāpēc vienmēr sasniedz savus izvirzītos mērķus. Turklāt ar savu drosmi un centību ir iedvesmojošs piemērs citiem. Gitai nekad netrūkst ideju un izdomas, viņa ir labs vadītājs un organizators, kā arī uzticams draugs un domubiedrs.

Gitai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.