Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 7. jūnijs – Gaida, Arnis, Arno

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Gaida, Arnis, Arno. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Gaida

Gaida ir ļoti līdzsvarota, organizēta, rūpīga, izdarīga un uz zināšanām tendēta būtne. Viņa nemēdz pieļaut dzīvē lielas kļūdas, jo visu, ko dara, paveic rūpīgi, pārdomāti un pamatīgi, pievēršot uzmanību pat sīkākajām detaļām. Ar apkārtējiem draudzīga, darbā atbildīga un uzticama. Pret dzīvē notiekošo izturas saprātīgi, lieki nestreso un cenšas neņemt galvā to, ko nevar pati ietekmēt. Apveltīta ar romantisku dvēseli un vienmēr gatava izpalīdzēt. Ļoti mīl ģimeni un bērnus. Alkst pēc fiziska un garīga komforta.

Gaidai likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Arnis

Arnis ir gudrs, izmanīgs, apķērīgs un miermīlīgs cilvēks, kas it visā, pirmkārt, meklē personīgu labumu, tādējādi nekad nepaliekot bešā. Viņš spēj atrast izeju pat no sarežģītām situācijām, nenokar galvu un lieki nečīkst. Ir vērīgs un pamana pat to, ko citi neredz. Piemuļķot Arni ir gandrīz vai neiespējami, drīzāk viņš pats to var izdarīt. No darba nebaidās un parasti dzīvē visu sasniedz pats saviem spēkiem. Ir izdomas bagāts, radošs, bezbailīgs un vajadzības gadījumā gatavs arī uz risku. Tiecas pēc materiālās labklājības.

Arnim likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Arno

Arno ir aktīvs, dzīvespriecīgs un jautrs cilvēks. Kompānijas dvēsele, kas vairo prieku un enerģiju. Labi jūtas praktiski jebkurā vietā un sabiedrībā. Ir asprātīgs, humora pilns un draudzīgs. Arī drosmīgs, pašpārliecināts, strādīgs un centīgs. Labi prot rīkoties ar finansēm, apveltīts ar labu gaumi un spēju izprast mākslas pasauli. Intuitīvi jūt savu īsto ceļu dzīvē. Mēdz būt pārāk dogmatisks savos spriedumos. Spējīgs uz dziļām un patiesām jūtām.

Arno likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.