Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 6. jūnijs – Ingrīda, Ardis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ingrīda, Ardis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ingrīda

Ingrīda ir enerģiska, labsirdīga, azartiska un iekšēji stipra būtne, kurai patīk, ja viss notiek pēc viņas prāta. Tāpēc vienmēr un visur rīkojās tā, kā pati uzskata par pareizu. Viņa nebaidās riskēt, nav gatava padoties dzīves grūtībām un izaicinājumiem. Apveltīta ar visām līderim nepieciešamajām dotībām, laba organizatore un vadītāja. Ingrīdas drosme, izveicība, tālredzība, kā arī praktiskais dzīves redzējums ir lieliski pavadoņi ceļā uz veiksmi un labklājības vairošanu, kuru viņa noteikti arī sasniedz.

Ingrīdai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Ardis

Ardis ir emocionāls, aktīvs, kustīgs, izpalīdzīgs, pašpārliecināts un drosmīgs cilvēks ar tieksmi vispirms visā iedziļināties un tikai tad rīkoties. Taču, ja kaut ko uzsāk, spēj aizrauties ar to līdz dvēseles dziļumiem. Par katru cenu vēlas dzīvot komfortā un saskaņā ar saviem uzskatiem. Orientēts uz ģimeni un tuviniekiem. Tiecas pēc harmonijas, dvēseles un fiziska komforta. Bieži vien apveltīts ar ekstrasensorām spējām.

Ardim likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.