Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 3. aprīlis – Daiva, Dairis, Daira

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Daiva, Dairis, Daira. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Daiva

Daiva ir cilvēks, kas var iedvesmot pat cilvēku pūļus. Viņai piemīt apskaužama drosme, mērķtiecība un parasme pārliecināt un aizraut citus. Daiva praktiski nekad neskumst. Viņa ir jautra, dzīvespriecīga un ideju pilna. Vienmēr aizņemta ar dažādiem darbiem un rosīšanos šadā vai tādā jautājumā. Apveltīta ar radošiem talantiem, taču nepacietīga. Gudra, līdzsvarota un labi tiek galā ne tikai ar savas, bet arī citu dzīvju plānošanu.

Daivai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Dairis

Dairis ir noslēpumaina personība, kas reizi pa reizei mēdz noslēgties sevī, lai pēc tam atkal atgrieztos pie cilvēkiem ar jaunām idejām un atziņām. Viņš ir ļoti jauks, saprotošs, miermīlīgs un labsirdīgs. Absolūti vienaldzīgs pret materiālajiem labumiem, taču veiksme parasti ir Daira pusē un nauda pie viņa visbiežāk "nāk pati". Ir nedaudz egoistisks, taču neaizmirst arī par citiem cilvēkiem.

Dairim likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Daira

Daira ir neparasta pesonība, kas apveltīta ar lielu spēku un prasmi organizēt un vadīt. Viņa ir gudra, valdonīga, grūti ietekmējama un vienmēr visu dara pēc sava prāta. Neatlaidīga, taču nepacietīga, un izjūt vājību pret naudu un materiālajiem labumiem. Dzīvē viņai parasti veicas un laime mēdz uzsmaidīt pat neiedomājamās vietās un lietās. Pret citiem prasīga un, ja kaut kas neiet kā vajag, arī neiecietīga.

Dairai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.