Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 1. marts – Ivars, Ilgvars

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ivars un Ilgvars. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ivars

Ivars ir dzīvespriecīgs, gudrs un līdzsvarots cilvēks. Labs diplomāts un stratēģis. Atrodas nemitīgā kustībā un darbībā. Viņam patīk pārmaiņas, pārbraukšanas un ceļojumi. Ivaram grūti palikt vienā vietā, neko savā dzīvē nemainot. Kaut arī viņam ir svarīga ģimene un sev tuvie cilvēki, tomēr stabilitāte nav viņam domāta. Daudz vairāk viņam nepieciešami piedzīvojumi un iekšējās brīvības sajūta.

Ivarami likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Ilgvars

Ilgvars ir dzīvespriecīgs, labsirdīgs un atsaucīgs cilvēks, kas mīl komfortu un tiecas pēc tā visiem spēkiem. Taču, ja nepieciesams, pielāgosies jebkuriem apstākļiem. Labi saprotas ar apkārtējiem, tomēr viņam nepatīk rupji un vulgāri cilvēki. Tāpat nepatīk strīdi un konflikti. Augstu vērtē savu neatkarību un brīvību. Ir nosvērts, pieklājīgs un rūpīgs. Cenšas dzīvē kaut ko sasniegt savai labklājībai, taču ne vienmēr tas tiek darīts ar efektīvākajiem līdzekļiem. Ir uzticīgs saviem solījumiem un dzīves mērķim.

Ilgvaram likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.