Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Vārdu skaidrojums. 2. marts – Lavīze, Luīze, Laila

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Lavīze, Luīze, Laila. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Lavīze

Lavīze ir jauka, labsirdīga un dzīves gudra būtne ar plašu sirdi. Viņai piemīt milzu darbaspējas un prasme tikt galā pat ar nepatīkamākajām problēmām. Viņa ir kārtīga, rūpīga, gādīga, taču arī uzstājīga un neatlaidīga. Augstu vērtē savu ģimeni, draugus un kolēģus. Ir draudzīga, sabiedriska un komunikabla. Viņai svarīgs mājīgums, dvēselisks siltums un harmoniskas attiecības.

Lavīzei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Luīze

Luīze vienlaikus ir maiga un ļoti kareivīga būtne. Lai arī viņa alkst pēc dvēseliskām attiecībām un maiguma, taču vajadzības gadījumā spēs pati sevi aizstāvēt. Viņa ir gudra, līdzsvarota, dzīvespriecīga un arī piekasīga. Necieš čikstēšanu un muļķību. Savu dzīvi viņa plāno pati un dara to apdomīgi. Savu patieso būtību nevienam neatklāj. Savus mērķus pieradusi sasniegt un no iecerētā nelabprāt atsakās. Ja nepieciešams, izmanto arī sievišķīgu viltu un šarmu.

Luīzei likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Laila

Laila ir šarmanta, interesanta un mazliet neparasta būtne ar izteiktām līdera dotībām. Apveltīta ar labu gaumi, radoša un azartiska. Viņai svarīga stabilitāte, taču netrūkst arī piedzīvojumu kāres. Viņā burtiksi kūsā dzīvesprieks un enerģija. Dzīvē tiecas pēc komforta, cienījama stāvokļa sabiedrībā un arī personīgās izaugsmes. Ir centīga, strādīga, atbildīga, taču nepacietīga. Ciena mākslu un kultūru.

Lailai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.