Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


#1 Lielā astroloģiskā prognoze. 2023. gada enerģētika kopumā

Redakcija
Redakcija

#1 Lielā astroloģiskā prognoze. 2023. gada enerģētika kopumā
Foto: Ilze Reiha


Epadomi janvāra noskaņās piedāvā dāvanu portāla lasītājiem. 2023. gada Lielā prognoze un ieskats enerģētikā no astroloģes Ilzes Reihas. Lielās prognozes 2. daļa sekos vēlāk

Ceļš uz transformāciju.

„Viens no dziļākajiem Rietumu kultūras tēliem, metaforām ir krucifikss – cilvēks pienaglots pie krusta. Dzīve katru cilvēku laiku pa laikam apstādina plosošu pretrunu spriedzē. Taču ceļš uz transformāciju, augšāmcelšanos ved caur realitātes pieņemšanu un izturēšanu” /J.Rubenis.

Lielais Laika rituma rats ir veicis vēl vienu ciklu un visā Visumā jau viss ir labi! Kaut gan...nē, nav labi... Tieši tā-nav labi! Un nevar būt labi, kamēr ir karš, mirst bērni, nevainīgi cilvēki, kamēr uz mūsu mīļās Zemes notiek prātam neaptveramais! Nevar un nevajag pie TĀ pierast! Paldies Visiem, kas domās un darbos, lūgšanās un cerībās bija, ir un būs ar Ukrainu! Slava Ukraini!

2022. gada savas dzimšanas dienas rītā pamodos ar ziņu par kara sākumu. Astrologi mēdz teikt, ka pirmā Saules gada diena izgaismo visu gadu... Protams, ka aizdomājos. Un, kā tad var justies visa gada laikā, redzot un dzirdot mūsu kaimiņu tautas šausmas!? Vispirms- sašutums, panika, bailes, satraukums... Vēlāk līdzjūtība, lūgšanas, domas, pārdomas. Nesen lasītais mācītāja un garīgā Skolotāja J.Rubeņa rakstā, pamudināja Visu tvert nedaudz citādi, tāpēc tieši ar šo citātu iesāku 2023. gada Lielo prognozi.

Jāteic, ka manis veidotās prognozes netop vienā dienā-mēģinu „saslēgties” pamazām. Ķeru tādas kā kosmiskās dzirkstelītes, apvienoju tās ar efemerīdās (planētu kustību kalendārā) redzamo- matemātiski izskaitļoto informāciju, palasu, kādas atziņas un redzējums no kolēģu stāstīta, „ielūkojos” austrumu tautu gudrībās un kā vienmēr- mēģinu rast sakarības senā maiju tautas kalendārijā.

Kā vienmēr, sāksim ar galvenajiem planētu notikumiem Kosmosā! Kā tie atspoguļosies uz mūsu Zemes-manīsim tikai gada ritumā. Lielo un tālo planētu kustība ir lēna „padarīšana”, tāpēc arī mūsu dzīvēs nopietnas pārmaiņas nenotiek nedz vienas dienas, nedz viena gada laikā. Visi vienādi arī šos procesus neizjūtam. Vienam gads būs gana veiksmīgs, kādam tas prasīs lielāku atdevi un mudinās mainīties. Katrs nākam pasaulē ar savu „ planetāro kodu”, tāpēc tas, kas der visiem, īsti neder nevienam. Tomēr arī kopējo planētu enerģētiku ir vērts ielāgot.

Domājot par to, kas tad tuvākā gada laikā būtu jāuzskata par galveno notikumu planētu kustības kalendārā, esmu par Plūtonu- pagaidām tālāko Saules sistēmas planētu(..tikai nesakiet, ka Plūtons vairs nav planēta...), transformācijas planētu, lielo pārmaiņu planētu, reformātoru, revolucionāru. Plūtona pāriešana citā zodiaka zīmē, viennozīmīgi, ir tuvākā gada lielākais notikums! Plūtons astroloģijā tiek uzskatīts par paaudžu planētu, jo vienas zodiaka zīmes ietvaros tā atrodas aptuveni 20 gadus. Pilnais apriņķojums ap Sauli notiek 249 gados. Tuvākā gada laikā Plūtons no Mežāža uz neilgu laiku ieceļos Ūdensvīrā, itkā pamazām pieradinot mūs un pasauli kopumā pie „jaunās kārtības”. Pieredzējuši astrologi atzīst, ka mainoties divām spēcīgām enerģijām kosmosā, es pat teiktu – trijām, jo Plūtons nes savu, Mežāzis savu un Ūdensvīrs savu enerģētiku. Notiek tāda kā revolūcija, haoss, panika, kā vienmēr, kad jāaiziet vecajam un jāstājas vietā jaunajam. Labi, ka šī pāreja notiek pamazām. Pēdējo gadu laikā, Plūtons atradās Mežāža valdījumā, nākamo gadu laikā Plūtons aizvien vairāk sāks „apdzīvot” Ūdensvīra teritoriju. Iet runa par globālām pārmaiņām gan pasaulē kopumā, gan attiecībā uz paaudzi, kas pasauli vēl tikai ieraudzīs tuvāko 20 gadu laikā.

Mani novērojumi, saistībā ar paaudzēm, kas dzimušas ar Plūtonu Jaunavā- reformātori ikdienas darba tēmās, birokrātijas pretinieki (arī es piederu šai paaudzei), Plūtons Svaros- revolucionāri partnerības tēmās, Plūtons Skorpionā-maģiskā spēka paaudze, seksuālās revolūcijas un banku paaudze, Plūtons Strēlniekā- kosmopolītu paaudze, tālu zemju braucēji, Plūtons Mežāzī-vēl jaunie- divdesmitgadnieki - domāju, ka reformēs uzņēmējdarbības sfēru, un nākamie, kam Plūtons būs Ūdensvīrā- „Jums” būs daudz darāmā: sports, politika, zinātne, jaunākās tehnoloģijas, astroloģija ..tas būs jaunais reformu lauks tuvākajiem 20 gadiem! Vārdu sakot- modē būs viss jaunais, neparastais, noteiktām cilvēku grupām grūtāk izprotamais. Esmu gandrīz 100% pārliecināta, ka tieši Plūtons dos zaļo gaismu astroloģijai kā zinātnei. Visticamāk, ka tuvāko 20 gadu laikā arī astroloģijas skolu programmas tiks valstiski akreditētas.

Jau 23.martā Plūtons mainīs zodiaka zīmi. Ūdensvīrā tas atradīsies gan tikai līdz 11. jūnijam, kad atkal uz kādu laiku atgriezīsies Mežāzī. Par cik astroloģijā laika posms, kurā planēta ir pēdējos un pirmajos zodiaka zīmes grādos(zīmes beigas un sākums), skaitās kā kritisks, tad nu vērojam notikumus šajā pavasarī, gada nogalē un 2024. gada sākuma posmā. Arī 2024. gada laikā, kamēr Plūtons tā „pa īstam” nomainīs zodiaka zīmi. Tā nu sanāk, ka astroloģijā gan Plūtons, gan pats Ūdensvīrs-abi savā ziņā ir pārmainu nesēji, reformatori. Tad nu esam gatavi „dzīves transformācijas dejai”, jeb kā senajā, labajā teicienā sacīts-pastāvēs, kas mainīsies!

Varbūt vēl nedaudz par to, kuras zodiaka zīmes varētu izjust tieši Plūtona ietekmi. Savienojuma ietekme varētu būt jūtama 3. dekādes Mežāžiem un Ūdensvīra pirmajā dekādē dzimušajiem. Vēža zīmes 3. dekādē dzimušie un Lauvas zīmes 1. dekādē dzimušie varētu sajust Plūtona pretstāvi, jeb opozīciju. Savukārt kvadratūru- diezgan saspīlētu aspektu, var izjust Svaru un Auna zīmes 3. dekādē, kā arī Skorpiona un Vērša zīmes 1. dekādē dzimušie. Plūtona aktualizētās tēmas var būt saistītas kā ar veselību, tā ar naudas tēmu, mantojumu kārtošanu, projektu piesaisti un lielākām pārmaiņām dzīvē kopumā. Var būt spēcīga vēlēšanās ieviest pārmaiņas savā dzīvē, tomēr tas nebūs vienkārši.

Labs gads iepriekšminēto tēmu sakarā , dzīves lielo pārmaiņu lauciņā varētu būt kā pašiem 3. dekādē dzimušajiem Mežāžiem un Ūdensvīriem, tā arī 3. dekādes Vēršiem un Jaunavām un pirmās dekādes Dvīņiem un Svariem.
Piekrītu arī domai par transformāciju – atdzimšanu, pārdzimšanu, reinkarnāciju esošās dzīves laikā. Kāpēc filozofēt par bijušajām un nākošajām inkarnācijām, ja varam piedzīvot sevi jaunā kvalitātē jau šajā dzīvē?! Pieņemam realitāti, izturam, transformējamies un augšāmceļamies! Sanāca tik pat kā planētas Plūtona definīcija!

Ja jau sākām ar tālāko planētu, tad tā arī turpināsim planētu notikumu apskatu –pamazām, pa vienai- pietuvojoties Saulei.

Neptūna ceļš joprojām Zivīs. Tomēr nav aiz kalniem laiks, kad vēl viena paaudžu planēta nomainīs savu zodiaka zīmi, pāriedama no Zivīm uz Aunu. Tas notiks tikai 2025.-2026. gada laikā. Kamēr Neptūns ir Zivīs, dzimst paaudze ar spēcīgu Neptūnu, dāvādama tai spēcīgu intuīciju, izteiktu fantāziju un labas psihologa dotības.

Neptūna ietekmi varētu izjust 3.dek. Zivtiņas un 3.dek. Jaunavas, 3.dek. Dvīņi un 3. dek. Strēlnieki. Var būt šaubu un neziņas, noslēpumu laiks, mainīga, nesaprotama fiziskā un psihiskā pašsajūta. Neptūns labvēlīgi ietekmēs 3. dek. Vēžus un 3.dek. Skorpionus. Jums labs laiks psiholoģijas studijām, apgaismības periodiem, radošajām nodarbēm.

Nākamā paaudžu planēta-Urāns turpina savu ceļu Vērša zīmē. Visa gada laikā tā ceļos pa Vērša zīmes 2.-3. dekādi, aizvien vairāk ieņemot pozīciju trešajā – noslēdzošajā Vērša daļā. Tā var nest jaunas tēmas dzīvē, satraukumu, pastiprināt bezmiegu, piesaistīt kādām jaunām tēmām gan pašus 2.-3.dek. Vēršus, gan Skorpionus, gan 2.-3.dek. Lauvas, gan 2.-3.dek. Ūdensvīrus. Ideju un jaunu, bet patīkamu notikumu pilns gads, pastiprināta interese par astroloģiju varētu būt arī 2.-3. dek. Jaunavām un Mežāžiem.

Turpināsim ar Lielo Skolotāju - Saturnu, kas tuvākajā laikā pavisam pārliecinoši mainīs savu zodiaka zīmi un no Ūdensvīra ieies Zivīs, kur atradīsies aptuveni divus gadus. 2023. gada laikā Saturns atradīsies Zivju zīmes sākumā, pirmajā dekādē. Pārbaudījumu gads varētu būt 1.dekādē dzimušajām Zivīm un Jaunavām, Dvīņiem un Strēlniekiem. Jums jābūt vērīgiem pret sevi, apkārtējiem, savu veselību. Tā teikt-lēnāk pār tiltu šogad.

Saturna cikls būtu jārespektē gan tiem, kam šogad svin 29-30, gan tiem , kas sagaida savas 58-59 gadu dzimšanas dienu svinības. Saturna cikla gados enerģija un aktivitāte nedaudz jāpiebremzē. Var apkopot padarīto, plānot jaunus mērķus, bet aktīvi rīkoties vēl nevajadzētu. Dažreiz der ielāgot, ka lēnāk būs ātrāk! Saturns mums māca pacietību. Kvalitātei jā, kvantitātei-nē. Pašdisciplīna būs īsti vietā.

Jupiters-Lielais Labvēlis, salīdzinoši ātri trauksies cauri Auna zīmei, lai ilgāk uzkavētos Vērša zīmē. Tie, kas sasniedz 12, 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96..piedzīvo savu Jupitera atgriešanos, jeb Jupitera ciklu. Tie visi ir Kaķa-Zaķa(Truša), gada pārstāvji. Apsveicam- šis gads ir jūsu! Tāpēc tam jābūt gan veiksmīgam, gan nozīmīgam. Īpaši sveicam lielā Jupitera cikla pārstāvjus 60. dzimšanas dienas svinētājus! Tieši jūs esat Īstā, 2023. ūdens (krāsa: melna, zila)
Zaķa-Kaķa gada bērni.

Līdz 2024. gada maijam Jupiters būs draudzīgs Vēršiem. Līdz 2023. gada maijam arī Auni, Lauvas un Strēlnieki var vēl paspēt izmantot Jupitera veiksmi un labvēlību. Sākot no maija, veiksmes laiks varētu būt pašiem Vēršiem, Jaunavām un Mežāžiem. Īpaši šo zīmju pirmajās divās dekādēs dzimušajiem. Gada otrajā pusē ekonomiskāk jādzīvo būtu 1.-2.dek. Skorpioniem, Lauvām un Ūdensvīriem. Jupiters, kā jau lielākā Saules sistēmas planēta, vairo visu, ko var pavairot, tāpēc jābūt vērīgiem, lai nevairojas arī nevēlamais, piemēram, kaites vai atkarības.

Jupiters Vērsī ir labvēlīgs dažādu nodomu īstenošanai, īpaši biznesa un nekustamo īpašuma lietās. Izmantojiet šīs labvēlīgās planētas direkto- normālo gaitu , kas būs līdz pat septembrim. Ja nepaspējiet īstenot lielākus plānus līdz septembrim, atlieciet tos līdz pat 2024. gada sākumam.

Marss šobrīd vēl atrodas tā sauktajā čika laikā-retrogrādajā kustībā. Tāpēc vēl joprojām daudziem vērojams neskaidrs laiks darba lietās, auto-moto lietās, trūkst fiziskā spēka, enerģijas. Notikumi mēdz atkārtoties, nokļūstam vietās, kurās sen nav būts, it kā atgriežamies vietā un laikā, satiekam sen neredzētus draugus, paziņas. Darām kaut ko vēlreiz. Atkārtošanās princips būs spēkā līdz pat 12. janvārim. Ja jāuzsāk ko jaunu, tad labāk vēl nedaudz nogaidīt. Janvāra beigās, februārī varam uzņemt jaunus tempus, būt gatavi jauniem izaicinājumiem.

Turpmāk, gada garumā Marsa cilpas vairs nebūs, enerģija plūdīs brīvi un darbīgi. Marss pametīs Dvīņu zīmi, kurā bija „iesprūdis” jau no 2022. gada maija. Vismaz četrām zodiaka zīmēm enerģija sāks virzīties straujāk- Dvīņi, Zivis, Strēlnieki un Jaunavas varētu izkļūt no kāda apburtā loka.

Mīlestības valdniece, radošo jomu pārzinātāja Venēra šogad būs cilpā, jeb veidos retrogrādo -atpakaļgaitas kustību gada otrajā pusē-no jūlija nogales līdz pat septembra sākumam. Venēras „cilpojums” parasti mēdz izspēlēt jokus attiecību tēmās, atsūtot kādu senu mīlestību, kas nerūs, sarīkot kādu aktīvu strīdiņu normālā, mīlošā ģimenē, it kā uzplēsdama kādas vecas, sen sadzijušas attiecību rētas. Neļaujieties karmiņas provokācijām! Būs viss oki! Tajā laikā nepieņemiet nekādus nopietnus lēmumus, kas saistīti ar laulību, attiecību, mīlestības tēmu- retrogrādā Venēŗa no 23.07.-04.09. Atkārtošanas princips varbūt vērojams arī citās dzīves sfērās. Laulības šajā laikā neplānojiet, ja vien vēlaties šo notikumu dzīvē tikai vienu reizi....

Esam nonākuši līdz ātrajam rakarim-planētai Merkuram- ziņnesim, jauneklīgajam skrējējam un jokotājam. Merkurs gadu sāks ar čika laiku. Lūk, tā! Tas gan pārklāsies ar Marsa cilpu. Tomēr gadu sāksim it kā skrienot uz vietas. Vai tas kaut kā ietekmēs arī visa gada enerģētiku?- kas zina, varbūt... Loģiski domājot un ņemot vērā iepriekšējo gadu „brīnumus”, kaut ko uzsākt atkārtoti būtu tikai normāli! Tikai ne šajos periodos: no 29.12.22.-18.01.23., no 21.04.-15.05. un no 13.12.- 2.01.24.

Šajos periodos labāk pabeigt reiz iesākto, sakārtot savas domas un mājas, padarboties pie ciltskoka izpētes darbiem, atraisīt kādus fiziski un mentāli sapiņķerējušos mezglus. Šajos periodos piedodiet datoriem un printeriem, mobilajiem un citiem jauno tehnoloģiju brīnumiem, jo tieši tiem visvairāk patīk paniķoties Merkura cilpu laikā. Atliekam arī nopietnākus pirkumus, ja vien nevēlamies interneta veikalā pirkto apavu vietā saņemt, piemēram, saulesbrilles.:)

Gada sākuma Merkura cilpu vairāk var sajust Mežāži, Vēži, Auni un Svari, pavasarī - Vērši, Skorpioni, Ūdensvīri un Lauvas un gada nogalē- Strēlnieki, Zivis, Dvīņi un Jaunavas. Tā teikt-katram savi „mājasdarbu” periodi.
Vēl varētu minēt karmiskā Mēness mezgla Rahu kustību, kas arī nomainīs zodiaka zīmi no Vērša uz Aunu. No jūlija vidus Mēness mezgls ieslīd Auna zīmē, norādīdams uz to, ka mums tuvākā gada laikā jāpadarbojas pašiem pie sevis, sava Ego spodrināšanas. Arī paaudzei, kas nāks pasaulē tuvākā gada laika, sākot ar jūliju- uzdevums novērtēt pašam sevi, atklāt savas spējas un talantus- nebūs viegls. Savukārt dzīves mezglu raisīšana būs svarīga gan Auniem, gan Svariem, gan Mežāžiem, gan Vēžiem. Arī 1. dek. Vēršiem, Skorpioniem, Lauvām un Ūdensvīriem pirmais pusgads vēl būs nopietnāku mezglu šķetināšanas laiks.

Vēl nedaudz par Lilitu jeb melno Mēnesi. Šis melnā mākoņa efekts, kas saistīts ar mūsu tumšās karmas daļu, gada sakumā vel atradīsies Vēža 3.dekādē, lēnam tuvojoties Lauvas zīmei. Vienā zodiaka zīmē tā ir aptuveni 9 mēnešus-nepilnu gadu. Mani personīgie vērojumi tās ietekmes sakarā: veselības pasliktināšanās, nomāktība, maz smaida, fobijas, nespēks, kārdinājumi..sajūta, it kā tumša sega aizsegtu citkārt gaišo dzīves logu. Nesaprotams izjūtas, bailes, bez izteikti redzama iemesla. Kad Lilitas ietekme gaist, viss pazūd kā nebijis. Sajūta, ka beidzies kāds ļauns sapnis.

Tās ir tumšās karmas spēlītes. Viss būs labi. Tāpēc gada sākumā 3. dek. Vēži, Mežāži, Svari un Auni, bet pārējā gada laikā – Lauviņas, Vērši, Ūdensvīri un Skorpioni, sākot no oktobra Jaunavas, Zivis, Dvīņi un Strēlnieki- vērojiet savas sajūtas un pārāk nesatraucaties-ja nu kas, viss sliktais pāries kā nebijis.
Tā nu būsim izceļojuši cauri visai Saules sistēmai. Vēl tikai dažas piebildes.

Par aptumsumu laiku.

Daudz nekomentēšu, jo Latvijā ir kāds superjauks izdevums, kuru iesaku ikreiz, kad gatavoju šo prognozi. Kādreizējā „Astro Nomijas un Loģijas Avīze”, kas šobrīd nopērkama ar nosaukumu „ Astro prognozes 2023”. Tajā norādīti visi svarīgākie astronomiskie un astroloģiskie „parametri”. Tāpēc daudz neatkārtošos. Atgādināšu, ka aptumsumu laiks būs pavasarī, 20. aprīlī-Saules aptumsums un 5. maijā Mēness aptumsums. Gan Mēness aptumsuma laikā būs Vērša zīmē, gan Saule sava aptumsuma brīdī būs Vērša valdījumā, tāpēc aktuālās tēmas , kas var tikt šī aptumsuma laika ietekmētas ,visticamāk būs saistītas ar finanšu tēmu, vērtībām kopumā, uzturu, ēšanas paradumiem, citām cilvēciskām baudām, attiecību tēmu-mīlestību un radošajiem talantiem. Interesanti, ka arī aptumsumiem ir savi cikli, kas atkārtojas reizi 18-19 gados. Tie strādā pēc principa, „ko sēsi, to pļausi”. Tāpēc varam mēģināt sevi it kā „ieprogrammēt” uz nākošajiem 19 gadiem. Varam padomāt, izskaitļot, kas mūsu dzīvēs notika pirms 19 gadiem. Mēģināt savilkt paralēles. Laiks, kas ir pa vidu starp šiem aptumsumiem tiek dēvēts par aptumsumu koridori, kas nav īpaši labvēlīgs jauniem aizsākumiem, bet ir gana labs meditācijām, „kanāla” atvēršanai un kosmisko signālu uztveršanai. Rudenī Saules aptumsums būs 14.oktobrī un Mēness aptumsums - 28.-29.oktobrī. Saules aptumsums Svaru zīmē(ietekmes sfēras: taisnīguma princips, izvērtēšana, radošums, attiecības, sabiedrība) , Mēness aptumsums- atkal jau Vērša zīmē( sk. pavasara aptumsuma ietekmes sfēras). https://www.vedastro.lv/blog/page-3/

Ūdens Truša (Kaķa, Zaķa-dažādi dēvēts austrumu tautās) gadu sagaidīsim 2023. gada 21. janvārī. Tā ietekme būs līdz pat 2024. gada 9.februārim. Kā jau minēju-konkrētā stihija atkārtojas ik pēc piecu gadu cikla, tāpēc tieši ūdens Truša gada gaviļnieki ir tie , kas šogad svin savas 60. dzimšanas dienas(12 gadu cikls x 5 stihijas). Viņiem šis gads varētu būt īpaši nozīmīgs un arī atbildīgs. Arī pārējiem Truša gada cilvēkiem gads jāsagaida ar lielu pietāti un konkrētu plānu gadam.

Tīģeris, kas vēl joprojām ir gada valdnieks, tiek raksturots kā neparedzams, ar pēkšņiem , negaidītiem pavērsieniem dzīvē un politikā. Truša gada enerģija solās būt daudz mierīgāka un labvēlīgāka. Īpaši draudzīga tā varētu būt kultūras un mākslas lauciņā un citās radošajās jomās. Tomēr arī Truša gadā politikā ir iespējami pagriezieni, arī valdības maiņa. Blakus gadu enerģētika ir cieši saistīta. Tīģera gada rīcība nosaka Truša gada reakciju. Jeb-kā sauc , tā atsauc.

Ūdens stihija saistās ar spēju pielāgoties, savstarpēju sapratni, saskaņu, bet ir gana emocijām bagāta.
Tieši Truša gadā esot jāveido labas attiecības ar kaimiņiem.

Un nu, mana mīļākā tēma - maiju astroloģija. Savās Lielajās prognozēs gadam, cenšos „saslēgties” arī šīs senās tautas gudrībām. Lasot amerikāņu autora- zinātnieka un astrologa Kenneta Džonsona grāmatu „Mudrostj Jaguaŗa” („Jaguāra Gudrība”, tomēr tulkojums nebūs īsti precīzs..), nepārstāju brīnīties un sajūsmināties par tolteku viedumu, garīgumu, gaišo prātu un zināšanām. Arī šoreiz mēģināšu jums nodot maiju vēstījumu. Tas gan būs saistīts tikai ar vienas dienas enerģētiku- 1. janvāri 2023. gadu , jo tieši šī diena ievada mūsu Jauno Gadu. Viens no maiju kalendāra lielajiem cikliem, kas paredz jaunu , lielāku atskaites posmu, ir 52 gadu cikls.

28. februārī 2029. gadā šis cikls sāksies no jauna, simboliski ievadīdams jaunu laika posmu. Bijusi kāda interesanta tolteku tradīcija, rituāls. Lielā cikla noslēdzošajās 5 dienās tika izdzēsta uguns visos pavardos, lai ar jaunā cikla sākumu to iedegtu no jauna-tādejādi simbolizējot Visuma atjaunošanās enerģiju. Vai nav maģiski?!

Interesanti, ka arī 52. dzimšanas diena tika svinēta īpaši-iesvētot cilvēku tādā kā „viedajo-vecajo” kārtā. Līdzīgi kā austrumu tautām varētu būt minētais 60 gadu cikls.

Lai cik dīvaini neliktos, arī 1. janvāra dienas nosaukums 1.tonāls –enerģijas vilnis, kas norāda uz enerģijas sākuma punktu- viss atkarīgs no mums pašiem, no mūsu pārliecības, uzņēmības, mērķa, precizitātes. „ Akbal” jeb „Nakts”(Tumsa, Aka, Šķīstītava), ir saistīts ar transformācijas ideju, kas sakrīt ar sākumā minētās planētas Plūtona –pazemes Dieva enerģiju.

Kā jau pats nosaukums vēsta, dienas enerģētika ir saistīta ar tumsas , pazemes vai nakts valdnieku. Ar tumsu mums jāsaprot ne vien fizisko tumsas sajūtu, bet arī cilvēkā mītošo tumšo pusi.

Kāda maiju leģenda stāsta par diviem dvīņu brāļiem, kas apzināti devušies pazemē, izcietuši visus pazemes valdnieka sūtītos pārbaudījumus, bet vienalga tikuši sodīti . Tomēr soda rituāla izpildīšanas laikā viņi atdzima. Līdzīgi notikumi risinājās arī pasakā par Maiju un Paiju, kur akā-pazemē tēliem bija jāizcieš dažādus pārbaudījumus. Pat nosaukums Akbal, skan līdzīgi-Aka! Šīs līdzības, sakarības nebeidz pārsteigt! Maiji, latvieši, indieši, austrumu tautas-viss taču ir viens!

Jā, nu paturpinot- leģendā slēpjas ideja par transformāciju, pārmaiņām mūsos pašos, satikšanos ar saviem dēmoniem un savu tumsu, to uzvarēšana , gaismas ieraudzīšana.

Šīs dienas dievība tiek dēvēt par „Kalna Sirdi”, kas asociatīvi norāda uz sirds čakru cilvēkā. Iegūt apgaismību cilvēks varot tikai tālākajā un tumšākajā savas dvēseles stūrī.
Jeb citiem vārdiem sakot: tikai nonākot Tumsā , mēs varam ieraudzīt Gaismu!

Tad nu noslēdzot Lielās prognozes 1.daļu, novēlēšu mums visiem kopā un katram no mums : ieraudzīt savu Gaismu!

Gaisma vienmēr uzvar tumsu, labais ļauno! Tā tam būs būt!

Tiksimies Lielās prognozes 2. daļā, kas kā parasti būs veltīta katrai zodiaka zīmes enerģētikai visa nākamā gada laikā.

Ar cieņu un mīlestībā: astroloģe: Ilze Reiha
www.astro-centrs.lv
T: 22027839
astrocentrs@inbox.lv

p.s. sava individuālā horoskopa skaidrojumu , 2023.gada individuālās prognozes var pasūtīt personīgi, iesūtot pieteikumu e-pastā un norādot precīzus savus dzimšanas datus, ar laiku un vietu. Ja dzimšanas laiks nav zināms, vai ir neprecīzs, ir iespējams sastādīt aptuvenu individuālo prognozi un personīga horoskopa skaidrojumu.

Paskaidrojums par dekādēm:

Zodiaka zīmju sadalījums dekādēs:

Dekāde, no vārda desmit, veidojas sadalot vienas zodiaka zīmes 30 dienas trīs daļās- katrā dekādē 10 dienas.

1. dekāde no 20. -30./31. mēneša datumam,
2. dekāde no 1. līdz 10. mēneša datumam,
3. dekāde no 11. līdz 20. mēneša datumam.

Zodiaka zīmes pirmās un pēdējās dienas datums var mainīties (precizējams pie astrologa).