Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Tamperē jau pēc nepilna mēneša

Redakcija
Redakcija

Šī gada pasaules čempionāts hokejā tiks aizvadīts no 12. maija līdz 28 maijam un to kopīgi rīgo Latvija un Somija, attiecīgi čempionāta spēles aizvadot Rīgā un Tamperē. Latvijas izlases gaitām varēs sekot līdzi Latvijas Televīzijā un Tet. Tiem, kas vēlas padziļinātāk sekot līdzi aktuālākajiem notikumiem 2023. gada pasaules čempionātam hokejā, tiks piedāvātas 360TV, LTV7 un Tet Hokeja spec pārraides. Svarīgi pieminēt, ka visas tiešraides tiks translētas HD kvalitātē. Par interesantu un aizraujošu spēļu vērošanu parūpēsies šī gada komentētāji, sporta žurnālisti Lotārs Zariņš un Jānis Stepītis. Kā pieaicinātos hokeja ekspertus diskusiju studijās varēsim redzēt Herbertu Vasiļevu, Edgaru Masaļski, Oļegu Sorokinu un Ģirtu Ankipānu. Ne tikai tiešraides un diskusijas, bet arī dažādi raksti ar aktuālāko informāciju tiks atspoguļoti sporta ziņu portālā tonybetfan.com .

Sešpadsmit labākās pasaules hokeja izlases divās grupās kopumā aizvadīs 64 spēles. Latvijas hokeja izlase 2023. gada pasaules čempionātā ielozēta B apakšgrupā kopā ar Kanādu, Čehiju, Slovākiju, Šveici, Norvēģiju, Kazahstānu un Slovēniju. Taču A grupā šajā čempionātā ielozētas ASV, Zviedrija, Austrija, Vācija, Ungārija, Dānija un Francija. Ceturtdaļfināla spēlēs iekļūs četras spēcīgākās izlases no katras grupas. Divas ceturtdaļfināla spēles tiks aizvadītas Rīgā, taču Somijas pilsētā Tamperē norisināsies pusfināla spēles, kā arī lielais fināls.

2023. gada pasaules čempionāta hokejā spēļu grafiks ŠEIT

Biļetes uz pirmajām pasaules čempionāta hokejā atklāšanas spēlēm ir gandrīz izpārdotas, un pašlaik pieprasītākie mači ir ar Čehijas, Slovākijas, Šveices un Latvijas komandu dalību.