Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Live likmes jebkurā brīdī

Redakcija
Redakcija

Live likmes ir iespēja likt naudu uz sporta notikumu, jau pēc ta sākuma svilpes atskanēšanas. Līdz ar to, live likmēm ir vairākas priekšrocības. Pateicoties tām, spēlētājiem nav tik ļoti jāsteidzas uzlikt visas likmes pirms mača sākuma. Liekot likmes uz sporta notikumiem, kas jau rit pilnā sparā, totalizators arī kļūst par daudz dinamiskāku spēli, kurā labākie spēlētāji var atrast izdevīgus koeficientus. Turpinājumā, mēs jums izstāstīsim ar ko tieši live likmes (vairāk informācijas šeit) ir izdevīgas un kādēļ jums tās vajadzētu izmēģināt.

Live likmei nekad nav par vēlu

Totalizatora spēlētāji ar vairāku dekāžu garu pieredzi, noteikti vēl atceras laikus, kad likmes pieņēma tikai atsevišķos sporta bāros un tikai pirms spēles sākuma. Lai arī cik kaitinoša šāda prakse nebūtu, tās pamatā bija nevis totalizatora rīkotāju nepiekāpība, bet tehniska problēma. Tā kā ar katru aizritējošo spēles laika sekundi tā tuvojas noslēgumam, dažādu likmju izredzes mainās līdz ar katru pulksteņa tikšķi, pat tad, ja rezultāts paliek nemainīgs. Līdz ar to, lai vadītu spēli optimāli, rīkotājiem būtu nemitīgi jāmaina koeficientus. Ar tā laika tehnoloģiskajām iespējām, tik ātri aprēķini vienkārši nebija iespējami. Tiesa gan, neskatoties uz to, ka liegumam pieņemt likmes pēc spēles sākuma bija pamatots iemesls, totalizatora spēle tolaik bija daudz ierobežojošāka, nekā tā ir tagad.

Ja jūs nokavējat koncerta pirmās piecas minūtes, jūs ieņemat savu vietu, nevis gaidiet nākamo reizi, kad mākslinieks atgriezīsies jūsu pilsētā. Tieši tādēļ, ja esat nokavējis mača sākumu, tiešsaistes totalizatori neliek jums gaidīt nākamo hokeja spēli, lai pieņemtu jūsu likmi. Live likmes tiek pieņemtas gandrīz līdz vai pašām spēles beigām, tādēļ nav jāauztraucas, ka jūs varētu nokavēt. Tikai paturiet prātā, ka live spēlē bieži mainās likmju koeficienti, bet par to vairāk mēs jums izstāstīsim zem nākamā apakšvirsraksta.

Iespēja atrast izdevīgas likmes

Pateicoties tam, ka jūs varat likt likmi pēc spēles sākuma, live likmju spēle ir krietni dinamiskāka par tradicionālo totalizatoru. Laimestu koeficienti mainās līdzi notikumiem sporta laukumos, kas paver jaunas iespējas izmanīgākajiem. Spēlējot live likmes, spēlētājiem ir arī krietni mazāk laika lēmuma pieņemšanai, jo jebkurā brīdī laukumā var notikt kāds pavērsiens, kas izmaina koeficientus.

Tādēļ daļai spēlētāju vajadzēs mazliet laika, lai pierastu pie live likmēm. Vairums sporta totaliatoru spēlētāji ir skurpulozi stratēģi, kuriem patīk visu rūpīgi izpētīt, salīdzināt statistiku, pēdējo maču rezultātus un pragmatiski pieņemt lēmumu par to, kādu likmi likt. Spēlējot live likmes, notikumu analīzei tik daudz laika nav. Tādēļ live likmēs labāk veicas tiem, kuri spēj sajust, ka mačā tuvojas lūzuma punkts. Meklējot izdevīgas live likmes, ir vērts ieskatīties arī jūsu totalziatora piedāvājumu un akciju sadaļā. Tā kā live likmes ir tik populāras, vairāki Latvijas vadošie totalizatori regulāri rīko īpašas akcijas tieši šāda veida likmēm.

Likmes draugu lokā

Līdzjušana sportam kopā ar draugiem vienmēr ir pilnvērtīgāk pavadīts laiks, nekā tupēšana televizora priekšā vienatnē. Protams, ja jūs ar draugiem jau iepriekš esat ieplānojuši kopīgi skatīties sportu, ir iespējams likmes likt savlaicīgi, bet, bieži vien, tādas lietas nenenotiek tik organizēti.

Piemēram, bārā, kurā jūs ar draugiem plānojat kopīgi pavadīt vakaru, rāda futbola maču. Jūsu kompānija ierodas jau ritot otrajam puslaikam, bet jums ātri vien rodas pārliecība, ka spēles rezultāts mainīsies. Live likmes ir kā radītas tieši šādiem brīžiem. Jūs vartat atvērt totalizatoru savā telefonā un iepazīties ar koeficientiem. Protams, ja tie jūs neapmierina, tā arī nav liela problēma, jo tie vēl var mainīties līdz spēles beigām.

Skatieties sportu totalizatorā

Līdz ar live likmju popularitātes pieaugumu, totalizatori ir ieguldījuši ievērojamus resursus sporta notikumu translācijās. Ir pierādits fakts, ka, ja tiešsaistes totalizatora vietnē tiks straumēta futbola mača tiešraide, tad uz tās rezultātu tiks uzlikts vairāk likmju. Tādēļ totalizatori cenšas kļūt par vietu, kurā pulcējas pēc iespējas vairāk sporta līdzjutēju kopumā, nevis tikai sporta likmju spēles spēlētāji vien. Tā vietā, lai tikai pieņemtu likmes, vai translētu sporta pārraides, totalizatori mēģina radīt vienotu līdzijušanas un likmju likšanas platformu. Lai gan ārzemēs šī aktualitāte ir izteiktāka un Latvijas totalizatori šajā jautājumā mazliet atpaliek, ir acīmredzami, ka arī pašmāju vietnes virzās šajā virzienā.

Arī Latvijas totalizatoriem jau ir savi televīzijas kanāli, podkāsti, ekspertu šovi un intervijas ar sporta zvaigznēm. Totalizatoru vietnēs regulāri var atrast translācijas uz tādiem sporta notikumiem, kurus netranslē televīzijā. Tiem sporta notikumiem, kuru video netiek straumēts, spēlētāji var sekot līdzi ar noderīgo tiešraides grafiku palīdzību. Šajos grafikos tiek attainots spēles rezultāts, brīdinājumi, noraidījumi un visa pārējā svarīgā statistika. Šo informāciju live spēlētāji var likt lietā, lai pieņemtu pārdomātākus lēmumus un uzlabotu savas izredzes laimēt.

Atsauciet neveiksmīgas likmes

Vairāki Latvijas vadošie totalizatori piedāva iespēju atsaukt likmes, pirms mača beigām un atgūt ievērojamu daļu uz spēles liktās naudas. Tā ir lieliska iespēja ierobežot savus zaudējumus, kuru vajadzētu izmantot arī tiem spēlētājiem, kas likmes liek pirms spēles sākuma. Likmju atsaukšanas funkcija motivē spēlētājus skatīties sporta notikumu tiešraides, jo tie nevēlas palaist garām izdevību atteikties no zaudējošas likmes. Likmes atsaukšana ir būtiska tās atmosfēras sastāvdaļa, kādu sporta totalizatori ir radījuši live likmju spēlēs. Tā vietā, lai spēlētāji liktu likmes uz sporta notikumiem un skatītos tos velāk, totalizatori ir izveidojuši platformu, kurā abas nodarbes var viena otru papildināt.