Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


T/c “Domina Shopping” sākusies atlaižu akciju Pasaules Čempionāta hokejā biļetēm

Redakcija
Redakcija

Tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, būdams “IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023” oficiālais partneris Latvijā, sarūpējis īpašu akciju saviem lojālajiem klientiem un hokeja faniem.

Sākot ar 1. maiju, un līdz pat 20. maijam “Domina Shopping” informācijas centrā, kur darbojas vienīgais klātienes čempionāta biļešu tirdzniecības punkts Latvijā, pērkot trīs “IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023” biļetes, ceturtā – būs dāvanā.

“Lai sanāk pārspēt sevi! To šajā pavasarī vēlam, pirmkārt, Latvijas hokeja izlasei, kas cīnīsies par uzvaru IIHF Pasaules Čempionāta Hokejā 2023. Un to mūsu hokejistiem būs vieglāk paveikt, ja Rīgas un Tamperes ledus arēnas būs ar skatītājiem un atbalstītājiem pilnas. Tamdēļ esam sarūpējuši īpašu atlaižu akciju ar iespēju četras biļetes iegādāties par trīs biļešu cenu – nepalaidiet to garām!”, aicina “Domina Shopping” direktore Dina Bunce.

Kā iepriekš ziņots, IIHF PČ 2023 notiks no 12. līdz 28. maijam. Šogad tas norisināsies divās pilsētās - Somijas otrajā lielākajā pilsētā Tamperē un Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Par iespējamo pasaules čempiona titulu un iespēju sevi saukt par labāko hokeja Nāciju pasaulē cīnīsies hokejisti no 16 valstu izlasēm. Rīga uzņems B grupu ar Kanādas, Čehijas, Kazahstānas, Latvijas, Norvēģijas, Slovākijas, Slovēnijas un Šveices nacionālajām hokeja izlasēm.